bugün

zor bulunan kızdır.
değeri, kıymeti bilinmesi gereken kızdır. böyle kızlar çok zor bulunur. özellikle yaşadığımız coğrafya itibariyle mecburen çoğunlukla türk kızlarıyla muhatap olmak zorundayız. seçme hakkımız olsa türk kızlarını mı isterdik tabi ki de hayır. tavlaması ayrı bir dert, tavladın tripleri ayrı bir dert, mutlu etmek ayrı bir dert, yatağa atmak ayrı bir dert, yatağa attın seni tatmin etmesi ayrı bir dert. seks hakkında en ufak bir bilgileri yok. robot gibi durup bütün yükü erkeğe bırakırlar. biraz tutkulu, arzulu, şehvetli ol yahu. hülasa, hakkını vererek yapan bir kız bulursanız sizin ruhunuzu arşın altında sabahlatır. bu kızı kaçırmayın. ha eskortamı gittiniz. eskortlarda da hakkını vererek yapan çok azdır. çoğu muamele etmez. hadi, çabuk ol, çabuk boşal, daha gelmedin mi diyerek sizi strese sokar. daha gelmedin mi ne aq. araba mı bu. hakkını vererek yapmasını istiyorsanız. kaliteli eskorta gitmelisiniz. kafadan 1500-2000 tl çıkarmalısınız.
erkekler tarafından en çok sevilecek olan kızlardan biridir. hep akıllarda kalır. ismiyle ya da cismiyle.
(bkz: yedire yedire)
hakkı verilmesi gereken kızdır.
işçiligi iyi olan kızdır.
seks ve sevişme eylemlerine safiane ve doğal bakarsak, bayanlar tarafından haklı bir yakarma cümlesi
(bkz: erkekleri şiir bilmeyen toplumların, kadınları sevişmeyi bilmez.) * *
(bkz: sevısılesı kızdır)
(bkz: tatmin olunan kızdır)
+ buralarda hakkını verek sex yapan kız varmış gördün mü ?
- evet abi şimdi burdaydı gitti..
+ hani nerede...
- şu tarafa gitti abi..koşarsan yetişirsin..
tekrar tercih sebebidir.
yatakta hayır,istemiyorum,olmaz kelimelerinden mümkün olduğunca kaçınan, seviştiği kişiye tecavüzcü muamelesi yapmayan seksin 2 taraflı olduğunu bilen kısaca yattığı kişiye güvenen kasmayan rol yapmayan doğal ve rahat olan kızdır.
kendine guvenen, yaptigindan zevk alan, birlikte oldugu erkegi deli edicek taktikler gelistiren, tuttugunu koparan kizdir.
cinseligin doya doya yasanmasi gerektigini bilen kizdir.
hakkını vererek kısmını, içinden geldiği gibi seks yapan kız olarak değiştirirsek, * orgazma bir adım daha yaklaşmış olan kızdır.
seks yapan kişi kız değildir artık. bunu anlasak sorunlar çözülecek.
tanım: gerçekte var olmayan kişidir.
(bkz: olsa da yesek)
(bkz: gerçek kadin)
(bkz: tanrica)
(bkz: afiyet olsun)
hakkını vererek seks yapan kız mertebesine ulaştığına göre artık kız olmaktan çıkan insan.
genelde uzun boylu ve güzel kalçalı olur. sevişirken küfür de eder bu terbiyesizler.
(bkz: her eve lazım)
sana aşk veriyorum diye çükünü tatmin ettiren fırlama erkeğin koynunda oyuncak olmuş kızdır.
bedeniyle, tutkuları ile barışık kadındır.
hep ikinci kez yatılmak istenen fakat ilk seferden sonra insanın 'ben yokken kimbilir kiminle ne yapıyordur' diye düşünmesine neden olan kız türleri..
Çarşafı ağlatmış kişidir.

(bkz: çarşaf ağladı beee)
libidosu tavan yapmış kız dır...
muhtemelen turist olan kizdir..

ya da sarhos , ot cekmis kiz da olabilir..