bugün 606 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

haki karer

  1. 3 -1
    1974 te ankara da temelleri atılan pkk nın çekirdek kadrosunda yer alan bir isim. ordu doğumlu olmasından dolayı pkk nın etnik milliyetçi bir örgüt değilde sosyalist bir örgüt olduğu iddia edilir. buna benzer bir başka örnek diyarbakır cezaevi nde ölen gümüşhane doğumlu kemal pir üzerinden yapılır.

    1977 de gazientepte öldürülmesi hala muğlaktır. kimi kaynaklar hızla sivrilmesinden ötürü abdullah öcalan tarafından ortadan kaldırıldığını iddia etmekte kimi kaynaklar ise başka bir sol örgüt tarafından öldürüldüğünü söylemektedir. pkk nın verdiği ilk şehit sayılmasından ötürü örgüt içinde saygı duyulan bir isimdir. çeşitli eğitim kamplarına ismi verilmiştir.
    #4672562