bugün

Yapıldı birader, 6 ayın boşa gitti, şimdi sana oley
On birinci nesil ak donuz. Troll.

Sanıyorum cinsel birleşme sırasında partnerinin adı hakan olduğu bilinen şahsa birleşme sırasında canını yaktığı için "hakan yavaş" diyerek canını acıtmasını istiyor.
sözlükten siktir olup gitmesi gereken bir ak troll. ciddiye alamıyoruz. komik de değilsin. hadi naş naş.
Aha kavga.
Acaip bir kafa yaşayan yazar.
Ergen taklidi yapan asosyal göbekli bir işsize benziyor, geçen hafta akp nasıl kaybeder teorileri yapıyordu şimdi akpli olmuş troll.
Enstrüman çalıyorum demiş ama şüpheli.
Bu arada kürtlere karşı nefret dolu.
Oley (bu oley işi hoşuma gitti, tek yaratıcı olan bu sanırım)
o biçim yaptı manitayı hako, ulan ne yiğitler var be.
Internet aleminde videosu paylaşılan yazar. Amk hakanla az mi vakit gecirdin tirrek.
ya çok saf ya çok çakal bilemedim ama orijin böyle acayip biri.
oley.
(bkz: #38203905) Maşallah nostradamus gibi yazar.
noldu lan oley diyemedin mi yazarı.

https://m.uludagsozluk.com/e/39993442/
görsel
??!?

What the fuck are you doing?
Sözlüğün çöplerinden. Eline telefon alan buraya üye olur hale geldi. Vasıfsız. Evet.
Nickine gülüp entrylerine sövdüğüm yazarlardan.
Bir gün gelip, ak kefenliler gibi savunur diğer gün muhalif takılır falan, çözemedim.
Ayrıca, oley
Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kendilerini şu an en iyi biz anlarız.
iade-i ziyarete geldiğim yazar.
Göztepe geçirdi, Geçmiş olsun.
4'lük olmuş yazar. Geçmiş olsun.
Nickini genk yavaş yapacakmış. Assjdhdjdk evet.
hakan yavas ciğerimi söktün. *
Troll ama şizofreni.
sarı artılayan serseri.
Açık oyluyor!!!.
Hakan yavaaşş.
Lan rahatladım amk bitek bana seri çalışmamış. Adamın bi kere nick sakat. insanın aklına türlü türlü şey geliyor
görsel
Karmamı söktün.
fener 2'yi atınca hakem'e sallamaya başlamış garibim. ama maçtan önce ben dediydim.

görsel

ha unutmadan; la ambiti, bir iki tane ufak hakem hatasının arkasına sığınıp beceriksizliğinizi ve korklığınızı böyle mi perdeleyeceksiniz? o taç hatasına gelene kadar, bize takır takır sarı kart verilirken size ilk yarı da en az 2 tane sarı kart es geçildi. neyse biz böyle şeylere takılmayız koçum.. size yakışır böyle şeyler..
güncel Önemli Başlıklar