bugün

anadolu üniversitesi besyo da öğretim elemanı olup,yüzme havuzunda yüzme hocası olarak görev yapmaktadır.ayrıca faal futbol hakemidir
turkcell super ligi hakemi.
22 mart istanbul büyükşehir belediyesi - beşiktaş maçını yönetecek olan hakem .
22 mart 2008 istanbul bsb besiktas maci'nda bobo'ya kırmızı kart gösterdikten sonra bu futbolcu tarafından "çekil ulen dolaşma ayak altında" gibisinden bir tepki alarak, kaktırılmış hakem.

(bkz: kaktırmak)
kendisi bir kaç dakika önce gökçek wederson'a sarı kart göstermiştir. camia olarak esefle kınıyoruz.
büyük ihtimal türkcell süper lig'in 2008 şampiyonudur kendisi.
2. ile 3. de belli. federasyon ve lig tv.*
fenerasyon kurallarını iyi çalışmış hakem.
jubile yapan papila ve arzuman' in ardindan fenerbahce' nin yeni transferidir.
bu akşam büyük bir kitle tarafından hayır duası(!) alan hakemdir.
kendi çapında yaptığı hesaplar neticesinde malum takıma yaptığı kıyakla burası türkiye hemşerim sözünü özellikle vurgulayan, vurgulatan bir hakemdir. unutmasın, allah ın da bir hesabı var.
tolunay kafkas'ın hakkında "ben böyle bir zavallı görmedim" yorumunu yaptığı, bu akşamki fenerbahçe - kayserispor maçının içine etmek için elinden gelen herşeyi yapmış güzide hakemimiz.

aynı zamanda tolunay kardeşimizin bir yorumu var ki takdire şayan;

"artık kimse, anadoludan bir takımın çıkıp şampiyon olabileceği rüyasına inanmasın. bunun bir hayal olduğu artık belli."*
maç esnasında kullandığı kulaklığın frekanslarına aziz yıldırımın her hangi bir telsiz ile anons geçtiğinden şüphelendiğim hakem. fazlası ile ironik ama olmaz diye bişey yok.*
fenerbahçe sk bu adamın formasını stada asmalı. çünkü kendisi en büyük fenerli.
beşiktaş'ın her türlü zarar görmesini ve fenerbahçe'nin şampiyonluğunu perçinlemesini istemeden(!) sebep olan hakem. ve bu akşam annesinin fun club'ı kurulmuştur.

(bkz: hayırlısı)
aziz yıldırım'ın son transferidir.22 mart 2008 istanbul belediyespor besiktas maci'nda bobo'ya kırmızı kart vererek fenerbahçe'nin liderliğine yol vermiş ve 5 nisan 2008 fenerbahce kayserispor macinda formasının hakkını vermiştir.
(bkz: aziz başkan seninler gurur duyuyor)
bobo'ya haklı olarak kırmızı kart gösteren hakemdir. ne yapacaktı, sen git adamı dürtükle, gömçürt, düşürt, yumrukla sonra hassiktir fener para vermiş yok yaa! tamam bugünkü maçı katletti. keşke kazanmasaydık o ayrı, çokda mutlu değiliz birde biz cimbom'ada kendi evinde çakacağız rahat olsunlar. *
fenerbahçe'nin yeni transferi. oyun içinde pek gözükmesede her zaman maçı kurtaran adam olur. kritik dakikalarda yaptığı asistlerde (genelde 90+5 olur) maçı kurtarır. giydiği formayı sonuna kadar ıslatır. aziz babasından aldığı paranın hakkını sonuna kadar veren şerefli(!) bir insandır. aziz başkan chelsea maçını yönetmesi için şimdiden temaslara geçmiş...
tamam bu adam çalışmış çabalamış, öğretim üyesi de olmuş, hakemde olmuş bana da ancak helal olsun demek düşer. ama akabinde ünvanından ziyade kişiliği için içimden geçenleri de söylemeden edemeyecem ama önce sigaramı söndüreyim. söndürdüm...
gidelim 3 hafta öncesine. ulan adam hiyecem şimdi, sen boktan yeri maçı katlettin * akabinde utanmadan sıkılmadan bir de canımız ciğerimiz bobo'ya kırmızı kart gösterdin çektik sineye oturduk, sustuk, bok yedik. haa anlamadım sanma ki fener maçı için biletimizi kesmiştin ki zaten bunu sadece sen değil cümle alem biliyor ki zaten adam gibi tek forvetimiz odur. ertesi hafta ki büyük suç sende fenere de yenildik, ara da açıldı hamuduna goyim. ama akabinde kardeşim utanmadan sıkılmadan resmen fenere maç hediye ediyorsun ya. nedir bu allasen, nasıl bir adelet bu? sırtında taşıdığın formadan, sıfatından utanmıyorsun da milletten de mi utanmıyorsun? hiç mi kızarmıyor yüzün yahu?
ama durr. suç sadece sen de değil, esas suç seni o maça hakem yapanda, doğuranda kazananda. neyse daha da uzatmayacam. zaten akşam çok küfür ettiler üzüldüm. bu arada kaç para aldın? demek istediğim kişidir sayın sözlük yazarları ve okuyucuları. *
eski hakem metin tokat'ın milliyet gazetesi'ndeki yazısından;

--spoiler--
1- Saidou'ya protesto amaçlı topu yere vurduğu için sarı kart gösterdi. Aynı hareketi yapan Deivid ve Aurelio'ya uyarı bile yapmadı.
2- Verdiği komik penaltı kararıyla saha içinde ısınan havayı serinletti. Deivid, Koray'ın önünde kendini yere bıraktı.
3- Yardımcı hakem Serkan Çimen sakatlandığı için ikinci gol öncesi hizayı iyi alamadığından Semih'in ofsayt pozisyonunu tespit edemedi. Yardımcı Çimen, müsabaka içinde 4. hakemle yer değiştirilmeliydi.
4- ikinci gol atıldığında uzatma olarak gösterilen 5 dakikalık süre dolmuş ve maç bitmişti. Hakemin top Deivid'in ayağına geldiği sırada müsabakayı bitirmesi gerekirdi.
Sonuçta Hakan Sivriservi bu müsabakada oyunun skoruna direkt etki yaparak şampiyonluğa oynayan diğer takımları üzüntüye sevk etti.
--spoiler--
ismet arzuman'ın görevi bıraktığı şu günlerde fenevbahçe taraftarının yüreğine su serpmiş kişidir. oğuz sarvan zamanında kendisi çalışırdı fener'e ee tabi yaşlandı, baktı olmayacak, daha hakemlik yapamayacak, şimdi de tetikçileri iş başında.. tebrikler mhk, tebrikler federasyon, tebrikler yıldırım demirören ve ekibi, susmaya devam...
mhk başkanının nasıl biri olduğu bilinmekle beraber, bu arkadaşın yönetimi de çok şaşırtıcı değildir açıkçası.
hayır aynı adam galatasaraylı olsa, galatasaray'ı kayıracaklardı bu sefer o ayrı mesele. şanstır ki(!!) adam fenerbahçeli, hem de en koyusundan...
aziz yıldırım tribünleri ayağa kaldıracak bi' transfer yapacağından bahsediyordu. vallahi öyle bi' transfer yapmış ki; tüm türkiye ayağa kalktı. shevchenko, kaka, ronaldinho bok yemiş vallahi. tek sıkıntı avrupa'da oynatamayacaklar. o da olsa, şampiyonlar ligi kupasını almak işten bile olmaz.
(bkz: cem papila vol 2)
bir benzeri için,

(bkz: kuddusi müftüoğlu)
standart türk hakemliğinin kronik bir hücresi.