bugün

*game of thrones; başı çekenlerden, abartıp lotr gibi bir efsaneyle karşılaştıranlar bile oldu.
dekoru replikleri ve çekim teknikleri başarılı olmasına rağmen, yavaş işleyen konusu
cinsellik üzerinden prim elde eden senaryosuna 10 üzerinden 7 diyorum.
derin gibi gözüken yüzeysel bir yapım.

*behzat ç: bu ülke ezel gibi bir yapım görmüşken, başta tutulmamasına rağmen
önemsenmek isteyen ve istanbul kıskançlığı başına vuran angaralıların ısrarla sosyal medyada reklamını yaptığı
ve tutturduğu dizidir.iki tane anarşist haraket yapınca gençlerin de ilgisini çekti.
kimse de demiyor ki anarşist adam polis mi olur.
sinema filminde nasıl sıçtıkları da aşikar.

pink floyd: başarılı olmasına rağmen asla efsaneler grubundaki yerini hak etmemektedir.
parçalarını severek de dinlerim ama bilirim ki asla bir queen, deep purple değildir.

müslüm gürses yine çok fazla şişirilen ama müzikal anlamda baygın bir sesi
kötü şarkıları olan adamdır. illa o tarz dinleyeceksem orhan gencebay daha kalitelidir.

leyla ile mecnun şöyle komik böyle yarıyor dediler bir hışım izlemiştim.yüz kaslarımda en ufak bir haraketlenme olmadı.
bir avrupa yakası değil.

gareth bale gerard pique frank lampard gattuso da aklıma ilk gelen abartılmış futbolcular.
yıllardır en üst düzey takımlarda oynuyorlar.
(bkz: Beypazarı kurusu) bisküvi desen değil kurabiye desen o da değil. Ne ki lan bu.
(bkz: niğde gazozu)

içmemle "öyk" demem bir olmuştu.
(bkz: kerem bursin)
Burcu esmersoy: bu kadını niye bu kadar şişiriyorlar anlamıyorum.temel güzellik vasıflarından biri olan burnu bile güzel değil,saç boya,ten çakma bronz.güzel değil belki sempatik olabilir.
migrostan alışveriş etmek.gereğinden fazla öde ama bimde ki kaliteyi bulama.
Hayatta hak etmedigi değeri verdiğimiz insanlar da olmuyor değil.
pahali olan butun giyim markalari. cok ucuza ayni yarari sagliyacak, modelleri guzel bir dunya marka varken, o paralar verilmez. ben zaten ikinci el giyindigim icin sorun yok ama o paralari verenlere sasiriyorum.
erkek ve bayan cinsel organları.
Gökhan Gönül, Selçuk inan.

Ayrıca leyla ile mecnun'u avrupa yakası ile kıyaslayan ve daha kötü olduğunu iddia eden zihniyet mümkünse mizah izlemesin.
Siyasetçilerimizdir. Yalancı, düzenbaz, rüşvetçi, beceriksiz, pasif, hırsız, olan siyasetçilerimizin gördüğü ilgi ve değerdir.
Not: istisnalar kaideyi bozmaz.