bugün

ilim lugatımıza teşrif etmiş on birinci nesil pek muhterem nesildaş yazar. Gerçek bir galatasaraylı. iyi yazmalar.
Rumuzuna kurban.
çay da seviyorsa aklıma birini getiren kişi.
Abbetline, hunter of the riverman serisinin devamı hazımsız yazar.

Psikolojik tedavi görmesi lazım.
Efsane üçlüdür.

Fakat yazar olanı çöp.
Düzgün bir galatasaray taraftarı ve takımdaşımdır. Değerli yazardır. Uzun süre yazar umarım.
donuz butonunu kullanmamış ve kullanmayacak yazardır. daha önce de sözlükte yazmış ama donuz butonunu kullanmamıştır. ne gerek var ki donuz butonuna insanları okumak varken ?
önemle söylemektedir ki abberline adlı yazarı tanımayan yazardır. ne yapmam gerekiyor ? bir de canlı yayına çıkıp açıklama mı yapayım ? lütfen beni bu eski yazarla bağdaştırmaktan vazgeçiniz.
Arkadaş idrak yeteneğiniz mi bitti anlamıyorum ya. Ben abberline denilen yazarı tanımıyorum ayrıca donuz butonu da kullanmam. Düşün artık yakamdan ya.
Abberline ve donuzla alakası olmayan yazar. Nokta.
abberline manyağının yeni nicki. yazı sitilinden hemen anladım. bu çocuğun gerçekten sorunları var..
abberline ile alakası olmayan, sırf galatasaraylı olduğu için fenerbahçeli ve beşiktaşlı fanatiklerin saldırdığı yazar. arkadaş düşün artık yakamdan. neymiş bu abberline ? artık size nasıl ayar vermişse hala hazmedememişsiniz gelip millete salça oluyorsunuz. yeter lan.
Beni güldüren yazardır.

Gomis in gözlüğünü çalanlarında kankasıdır.
görsel
kendine yavşak diyen biri. onu biliyoruz kardeş başka bir şey söyle.
tiner kafası, bonzai kafası vs baya iyi bilen yazar. nerden biliyor acaba?
arkadaş nasıl bir kafa yapısına sahipsiniz anlamıyorum ama tekrar etmekten bıkmayacağım. ben abberline değilim. evet onun yaptığı gibi hakaret etmeden, düzgün bir üslupla galatasaray aşkımı yansıtıp gerektiğinde tinerci ve şike soruşturması geçirmişlere hak ettikleri ayarı veriyor olabilirim ama ben o değilim. bu kesin bilgidir. siz aklınıza sokmadıkça bunu tekrar edeceğim.
ayrıca galatasaray' a saldırdığınız her an karşınızda olacak yazardır. benden kurtuluş yok. siz iyiyseniz iyi, kötüyseniz ben de kötü olacağım. bu kadar basit...
Onun bunun nickaltına fanatik yazan holiganlıktan kör olmuş yazan yazar. amma velakin şu sözlükte kendisinden daha fazla fanatiklikten gözü kör olmuş biri daha yoktur.

Kibarca yazmak için çok kasıntı yapar bir de. Bu şekilde holiganlığını kamufle etmeye çalışır.

Neyse abberline şey, hagi taffarel popescu, daha önce de donuzlamıştım seni şimdi de donuzluyorum.
bir dönemi komple Cimbom lu yapmış nefis üçlüdur.
not:q7
Abberline adlı önüne geleni donuza ekleyen manyak olmayan yazar. Ayrıca kendisine iftira atarak kendi kusurlarını gizlemeye çalışan hatalı insanları da önemsememekte ve muhatap almamaktadır.
hayatı futbol olan, hiç bir şeye yeteneği olmayan çirkin,şişko ve tıknaz bir adam.

kendi nikine bakılırsa gs fanatiği, elbette kimseyi ilgilendirmez ama son iki senenin şampiyonu efendi beşiktaş ve taraftarı hakkında düzgün konuşması gerekir, hatta beşiktaş adını ağzına almamalı. siz sarışın kardeşinizle çekişin. algı operasyonuna şimdiden başlamış. gözüm üstünde senin, pislik!
Bak ezik arkadaşım istediğin kadar entrylerimi açık oyla. Sana şu kadarını söyleyeyim iğrenç derecede itici bir holigansin. O kadar ki adini görünce tiksinti geliyor artık. Gerçek hayatta ise ne kadar ezik ve acınası birisi olduğunu kestirmek zor değil. Bunu demek istemezdim ama keşke baban dışarı boşalsaydı, evren için çok faydalı bir iş yapmış olurdu.

Unutmadan bu entrymi de açık eksilemeyi unutma. Hadi eyvallah.
Başkalarına holigan deyip kendisi holiganın önde gideni olan, gözlerini iki renk bürüdüğü için önüne gelen her şeyi yakıp yıkan bir pisliğin 2 sene önce kaybettiği annesine ve çok sevdiği babasına küfrettiği yazar. Bu kadar kolay mı lan ? Sırf seninle aynı takımı tutmuyor diye bir insanın en sevdiği varlıklarına küfretmek ? Hay sizin futbol fanatikliğinize başlayayım ! Hepinize yazıklar olsun, futbolunuz da nefretiniz de batsın!
insanlarla saçmasapan futbol tartışmalarına girip kalp kırmayacak yazar. Hakaret etmeden fikrini savunacak. Tinerci Beşiktaşlı ve azizci Fenerliyi de muhatap almayacak. Şimdilik bu kadar... inşallah şampiyon olamazsınız.
Bir de 2 sene önce kaybettiği annesine küfredilmemesini isteyen yazar. Beni istediğin kadar eleştir ama ölmüş bir insanın huzurunu bozup pislik yapma. insan yanına sesleniyorum. insan olmaya çalış.
Döl israfı. Millete tinerci der şunu de bunu der kendine bir eleştiri geldi mi hemen masum rolüne bürünüp ağlamaya başlar.

O zaman efendi olacaksın, insanların uğruna canını koyduğu takımı hakkında konuşurken 2 kere düşüneceksin. Sonra duygu sömürüsü yapma millete. Hadi eyvallah.
Tinercilere ve azizlilere de her zaman hak ettikleri ayarı verecek yazar. Beşiktaş' a laf söyletme, Galatasaray' a saldır. Samimi değilsiniz. Her zaman karşınıza dikileceğim. Haberiniz olsun tinerci ve azizliler.