bugün

Sindirim probleminiz var demektir. Yeterli sıvı tüketmediğinizi de gösterir.

Edit: başlık başa.
bunu başarabilenin artık yapmasına da gerek yoktur.
Sebze ye birader. için kurumuş.
Bizde her gün yapanları anlamıyoruz. Her gün insan yapar mı bu nasıl bir eziyet. Birde bu işi düzene sokanlar vardır ki bizler hiç anlamıyoruz. Saatinde..
Bağırsakları yırtıp ameliyata götürecek eylemdir. Sıçınız, sonra göbeğinizden falan sıçmak zorunda kalırsınız allah korusun. Fena rahatsızlıklar.
yatılı okuldayken bir arkadaşımdı bu insan özeti. hala hayret ediyorum.
Hareketsiz yaşam, sıvı eksikliği, düzensiz ve katı beslenme, vitamin eksikliği gibi nedenler buna yol açar. Bol lifli gıdalar tüketmek gerekir. Bolca yoğurt ve su.
Tek kelimeyle; korkunç!
zararlıdır hocam çok zararlıdır. bol bol taze fasulye, bamya, zeytinyağlı pırasa ve yoğurtlu bakla yemenizi öneririm.
bir ara lifli yiyecekleri çok tüketiyordum günde 3-4 defa yapıyordum.
O göt ne tehlikeli bi göttür öyle. Osursa bayıltır, sıçsa fayans yamultur.

Sıvı tüketin. Yediğiniz yiyecekleri arttırın. Kuru beslenmeyin.
Banyoda paspas sapı sok. Biraz dolandır çıkar.
Ak parti iktidarında olmuştur.
(bkz: açlık grevi)
sindirim bozukluğu hastalığı olan kişi eylemidir.
Bol bol yeşillik sebze meyve yiyin hoşaf için de yoksa sonra mecburen barsaklarınızın bir miktarını almak zorunda kalmasınlar.
Haftada 1 bişey mi kardeşim bi kere 17 gün boyunca kakasını yapamamıştı patlayacaktı en sonunda fitil takmak zorunda kaldık bütün aile seferber olmuştuk o b*k çıksın diye.Hem kendini hem bizi uğraştırdı değdi mi bi b*k için.
irritabl bağırsak sendromu olduğunuzu gösterir.
hastanedeki bir anımı hatırlatan elim olaydır.

istanbul tıp fakültesi (çapa) odasında gerçekeşiyor olay ben de izliyorum karşı yataktan

- doktor bey bizim oğlan (çocuk odasıydı) ameliyattan sonra 1 haftadır tuvaletini yapamadı bir terslik olmasın sakın?

doktor: ben 10 gündür yapamadım. (doktor da koskoca istanbul tıp fakültesinde doçent)
tuvaleti en az 3 saat havalandırmak gerekli.
Bir gün zehirlenmeye bile yol açabilecek kötü durumdur. Dünyada zevk alınacak şeyler gittikçe azalırken evinizde bedavaya yapabileceğiniz bu aktiviteden zevk alın derim.
25 günde sicmayarak rekorunu kirdigim eylem.
Ameliyattan çıkmıştım sicamiyordum 6 hemşire ve 1 başhekim gelip 3 kez lavman yapıp 2 kez rektal tuşe yapıp çıkardılar. içimden 1 kilo kurumuş taşlaşmış bok çıkmıştı.

Bu olaydan sonra 1 kabız ilacı ve mushil de kullanmama rağmen yine 1 ay sicamamistim. Ameliyat olmak insanın bagirsaklarini biyolojik dengesini bozuyor.

Sicamamayi en iyi ben bilirim. Ölüyordum nerdeyse.
Rezene çayinı bilen bilir.
Şikayetiniz varsa Ilacınız bu.
yemiş yemiş s*çmamış insan modeli.
Çekip çekip boşalmamak gibidir. Sıçtımı bir teneke sıçarsınız. O mutluluğu yaşamak herkese nasip olmaz.