bugün

indi.

smackdown dövüşçülerine benzemiş.
çok erotikmiş gözlerim kanadı.
gerçek erotizm bu deyil!
bos zamanlarinda cift lavasli durum yiyor.

bu kadinin hep kilo problemi vardi zaten.
Birisi bu kadına zayıflaması gerektiğini söylemeli. Dansı hakkında yorum yapmayacağım.
Hadisenin artık emekli olma zamanının geldiğini gösteren danstır. iki figür öğrenseydin bari kızım ya.
Madonna gibi giyinip dans etmeye çalışıyor ama olmuyor. O deri kıyafetler onda sucuk görüntüsü veriyor, saldığı dalgalı saçları ucuz duruyor. Alışamadığımız dans şekli.
erotikliğini falan geç de o nasıl durdu lan öyle hem ayakta hem havada yatar vaziyette.
Pek de erotik bulamadığım danstır.
(bkz: piston aşağı indi)

mutlu musun hadise?
Bazi seyler, bazi insanlarin uzerinde egreti durur. Hadise ve dansi da bunlardan biri.

Suna ereksiyon olan varsa gitsin mutfaktan en buyuk bicagi alip tassaklari ile birlikte sikini kessin.
inşallah bir daha yapmaz dedirten cinsten, erotizmden o kadar uzak, göz zevkine o kadar ters, adına dans bile denemeyecek kadar kötü. hadise, azdın mı kudurdun mu ne yaptın bilmiyorum ama yapma.
(bkz: seksiliğin türk kadınlarına bahşedilmemesi)
ama verse nefessiz tabi orası ayrı.
Sahneye jartiyerle bustiyerle herne boksa cikmakta nedir lan? Heryer fahise doldu ve bunlarin bide fanlari var. orospulara pezevenklere fan olan ciddi bir kesim var genclikte. Adap edep sifir.
Yani allah affetsin ama izlerken içime doğru büküldüm.
Yazık değil mi bana şimdi.
erotizm bu değil erotizm olsa duramazdınız dediğim video, ulan bunun neresi erotik, çingenelere benziyor bildiğin.
çingeneleri tenzih ederim, saygılar.
erotik neydi erotik emekti erotik neşeydi. erotik dans demek belin kırılmış gibi yamulmak değildir bu nedir biri gözüme yeşil çay atsın lütfen.
kadının hiç iyi bir arkadaşı yok herhalde, ne uyaran var ne de söyleyen. teyzecim yapma lütfen senin devrin geçeli çok oluyor. gündem olmak için böyle şeylere gerek yok, şarkıların tutmuyor artık kabullen ve köşene çekil. ne yaparsan yap eğreti duruyor sende seksi falan değilsin.
güncel Önemli Başlıklar