bugün

bütün pkk mensuplarının orospu çocuğu olduğunu hesaba katarak çıkılan yolda, son zamanların ünlü özdeyişi güçlü ordu güçlü türkiye sloganından esinlenilerek ortaya atılmış görüştür.

tarihçesini isteyenlere;

1974'te bir şeyler yapmalıyım anasını sikmeliyim ben bu ülkenin diyen büyük orospu çocuğunun önderiliğinde kurulan pekeke yani orospu çocukları derneği, 30 senedir türkiye'ye kan kusturmuştur. sonrasında gelişen ekonomi ve tarımı da desteklemekten uzak bu insanlar oraya yapılmak istenen yatırımları engellemişlerdir. haa yöneticilerde suç yok mu elbetteki var. onlar da ayrı orospu çocuğu fakat pkk'ya girmeyen cinsinden. neyse şimdilerde güçlü bir pkk isteniyorsa, orospu çocuğu üyelerinin güçlü olması gerekiyor mantıken.
"pekeke benim annemdir" diyen çocuğun mottosudur. o halde bu çocuk orospu çocuğudur.
pkk lı yöneticilerin dağda sırayla dişi pkk lı gevaşeleri mağarada bafilediğinzi düşünürsek doğru bir tespittir.Her pkk lı bir orospu çocuğudur her orospu çocuğu pkk lıdır önermesi bu söze uygun kaçar.

http://www.tumgazeteler.com/?a=5267465
pkk'yı güçlendirmesi için orospu çocuğunun pkk mnesubu olmasına gerek yok, bunu son birkaç yılda müteaddit defalar gördük, orospu çocuğunun doğasında var bu. asker de olsa, siyasetçi de olsa, öğretim görevlisi de olsa orospu çocuğu olmak pkk'yı güçlendirmek için yeterli.
kimi kendini bilir ahmak olmayanların sebepsiz yere alındığı.