bugün

rüyadır.
ilginç kızdır vesselam amma velakin türleri tükenmektedir muhtemelen onun için osman baydemirden geliyor : (bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
öyle birşey yoktur. umutlandırmayın insanı.
(bkz: 404 not found)*
Varlığından şüphe ettiğim kızdır. Zaten özellikleride birbirleriyle çelişmektedir. Zeki ise güzel değildir, nazik ise iyi sevişemez..
bazı erkekler için kız olması ve nefes almasıda yeterlidir.
örneğin benim arkadaşım bi kızla çıkarken güzel felan demez.. direkman "nefes alsın yeter!" cümlesini dile getirir.
mükemmeliğin insan haline bürünmüş hali . Her eve lazım denilesi cinsten bi yaratık.
keith richards’ın iddiasına mick jagger'ın eski eşinin verdiği cevaptır: `http://www.elmahaber.com/news_detail.php?id=28376`

ulan olaya bak be. magazin dünyası birinin pipisinin boyunu konu alıyor. biri küçük diyor diğeri büyük.ne adammış ki adamın çükünü ağzına almayan kalmamış *

yani ağzına almak derken hani konuşmuşlar tartışmışlar manasında *
pelin batu'dur.
aranmakla bulunmaz. ancak, nasip olur.
efendim zengin, nazik ve zeki olmasına gerek yoktur çoğu erkeğe göre buna bende dahilim ne yazıkki. güzel olsun ve deli gibi sevişsin yeter. ancak gel görki hayat düzüşmekten ibaret değildir. bazen zekada lazım olur birşey sorarsın, aldığın cevapla yıkılırsın ve hatta utanırsın ben bunu mu beceriyorum diye.
güzel, nazik, zeki olması ve iyi sevişmesi tamam da, zenginliğinden size ne ? * sorusuna neden olan tamlama.
zengin olmayan ve iyi sevişmeyene de razıyım. kalbi zengin olsun ve iyi sevişsin.
(bkz: ara ki bulasin)
(bkz: nefes alıyor mu nefes)
türk olmadığı kesin olan kızdır. birde az konuşuyorsa nikah basılır.
dünyada türü tükenmek olan nesildir.
En son bahama adalarında böyle karakteristik özellikler taşıyan biri
görülmüştür.
kusursuz kızdır.
(bkz: yok öyle bişey)
(bkz: tecrübe edecek kadar uzun yaşayamadık)
yakışıklı, zengin, nazik, zeki bir erkek değilseniz, büyük ihtimalle iyi sevişip sevişmediğini asla yaşayarak öğrenemeyeceğiniz kızdır aynı zamanda.
yakışıklı, zengin, nazik, zeki ve iyi sevişen erkek kadar hayal olan kızdır. *
(bkz: ne yaptın yeğen sen ya)
ışığı kapatınca bütün kadınlar aynıdır. (böyle olmamalı)
kesinlikle ne yazıkki diemiyorum ki bazıları böyledir. iyi sevişsin yeter.
bulunmaz hint kumaşının kız versiyonudur.
bulunursa kimseye verilmemelidir evelallah.