bugün

ilk başlarda yadırgıyordum,fakat kızların haklı nedenlere bağladığını gördüm. gerçekten evlilikten evlilik bekleyen kızlarda bunu görüyorum. enteresan geliyor bana bilmiyorum.
(bkz: Zengin erkeklerin çirkin olması)
yakışıklı erkeklerin çirkin kızlarla evlenmesine sebeptir.
Cunku sevgili olmakla evli olmak ayni sey degildir. Duzgun birisi bekler kizlar da. Bu nedenle boyle durumlar olabilir. Hem evlilikte guzellikten once bana gore ana konu guven ve sevgidir. Bunlarin ikisi yoksa o evlilik yurumez.
nesi güzel olan kızın nesi çirkin olan erkekle evlendiği meçhul olan durum.
Gönül bu oto da konar boka da karışmayın milletin işine artık ya.
Çok ayıp ediyorlar ama ülkede kendi ekonomik özgürlüğüne erkekler bile zor sahip olurken parası olan birini tercih etmeleri biraz normal ancak problem kendilerini lüks içinde yaşamak zorundaymış gibi hissetmeleri.
Tamamen duygusal olmasa da çoğu zaman duygusaldır. Duygular böyledir işte. Miktarına göre değişiverir. O güzelim eski türk filmlerini boşuna mı çekmişler sanıyorsunuz ?

Duygular hayatın acıklı ve cacıklı gerçekleridir. Acıtırr. Yakar geçer. Acımazz. Duyguların gözü kördür kulağı sağır. Ferman dinlemez. Cüzdan dinler.

--nolur inan bana. ama ben yalnızca seni seviyorum kenan.
--nayırr, nolamazz, bırak bu yalanları, sen onu nikah memuruna söyle cavidan.

Duyguların çirkini güzeli olmaz. Miktarı olur. Çok duygu eşittir çok güzell. Armudun iyisini, duygu dolu ayılar yer.
Demek ki çirkin düşecek. Olsun artık ne yapalım. Takdir i ilahi.

Zaten bana düşse düşse hem çirkin hem salak hem de huysuzun biri düşer. Balık olsak vapur çarpacakmış.
Kadere bak kadere kimler kimlerle yan yanaaa!! diye isyan edilen içler acısı bir durumdur.
karakterleri Güzelse beylerin demek ki .
Bu erkekler zor elde ettiği için bu kadınları fazlasıyla ek üstünde tutarlar. Kadınlar yakışıklı erkeklerle sevgili olur, bunlarla da evlenir.

Evlilik ciddi bir müessese sonuçta.
https://youtu.be/QCwdoj6Pg3Y
çünkü para tüm çirkinliği örter aşk
bile üç sene sürüyor diyor uzmanlar bir ömür fakir ama yakışıklı biriyle yaşamaktansa zengin ama çirkin biriyle yaşamak daha akıl karı geliyor insanlara zaten güzellikte geçici olduğuna göre önemli olan tek şey para oluyor nasreddin hocanın da dediği gibi parayı veren düdüğü çalar.
Para, makam, sarışın aptal kız kişiliği.
Kaşına gözüne değil beyinine aşık olan kızdir.
Biraz zorlasa daha iyi görünebilecek ortalama tipte bir adamın, kendine çeki düzen vermesini yıllarca engellemiş, e doğal olarak bu kişilerin kızlar konusunda yapabileceği yaratıcı hamlelerin önüne geçtiği için bahsettiğim önemli sayıda kişinin kısmetini kapatmış yargıdır.

Kendini çirkin saysa ne de olsa güzel bulurum deyip kendini geri çekmiş, gideri olduğunu düşünse bu sefer öğrenilmiş çaresizliğe girmiş karakterlerdir bunlar. Halbuki hayat sinema filmi değil, yaşadığın an mutlu olmak için içinde bir şey kalmaması lazım. günün birinde zaten gönlüne göre birisi seni bulur, illa güzel kız istersen o da rastlar merak etme.
Biraz zorlasa daha iyi görünebilecek ortalama tipte bir adamın, kendine çeki düzen vermesini yıllarca engellemiş, e doğal olarak bu kişilerin kızlar konusunda yapabileceği yaratıcı hamlelerin önüne geçtiği için bahsettiğim önemli sayıda kişinin kısmetini kapatmış yargıdır.

Kendini çirkin saysa ne de olsa güzel bulurum deyip kendini geri çekmiş, gideri olduğunu düşünse bu sefer öğrenilmiş çaresizliğe girmiş karakterlerdir bunlar. Halbuki hayat sinema filmi değil, yaşadığın an mutlu olmak için içinde bir şey kalmaması lazım. günün birinde zaten gönlüne göre birisi seni bulur, illa güzel kız istersen o da rastlar merak etme.
Bak şu bir gerçek aşık olunca karşındaki sana dünyanın en güzeli görünür. Bi de eğer eli yüzü düzgün birine aşık olduysan çirkinleşsin istersin. Çirkinleşsin ki senden başka kimse onu çekici bulmasın.

Ben zorla sevgilime kilo aldırmaya çalıştığımı bilirim kıskançlıktan.
Ego tatmini, zengin koca merakı , önceden yürütülmüş yakışıklı sevgiliden alınmış nasip ve bundan dolayı çirkin olsun bana tapsın , düşüncesi.
Durum cok basit 25 inden sonra kizlarin etrafinda yuzuk takan hemcinslerini gordukce kalibrelerini dusure dusure en sonunda dis gorunus down dusunceler up olunca cirkin erkekle evlenmis olur.
güncel Önemli Başlıklar