bugün

insanla konuşuyor gibi konuşulur.

+selam mücella

-selam burak

+nasıls...(kestik)

ulan mücella diye güzel kız mı olur? vereceğim örneği sikiyim.

edit: ayrıca daha önce yazmıştım bak sizin için buldum keratta keratalar; (bkz: kızlar nasıl tavlanır/#26225330)
önemli olan güzelliği değil zaten siz konuştuğunuz şeyin arkasındaysanız ve kendinize güveniniz tamsa kızın güzelliği o kadar da önemli değildir.
önce güzel bir kız bulunur. sonra doğal ortamında bir süre takip edilir, izlenir; iyice bir gözlemlenir. veee en uygun anda da:

-merhaba.
+merhaba.
-ben hurşit.
+ben de tuğçe.
-nasılsınız?
+iyiyim sen?
-ben de iyiyim. sorduğun için sağol.

görüldüğü üzere güzel kızlarla konuşmak hiç de öyle zor değil. yeter ki en uygun zamanı kollayın. *
Merhaba diye başlanılır sohbete.
+Hey anan terorist mi bomba gibi kız doğurmuş ta (yavşak gülmesi)
-seni küçük yavşak piç yaaa.
Sanırım püf nokta kızı normal bir kız gibi görme ve sessizlik olduğunda heyecana kapılmamak ta.
+Hey yavrum çok şeker gibisin de çayıma parmağını banar mısın ?
-oha resmen yavşadı .s .s
"bu akşam jöjö bardaki partiye götürsene beniiiii berkecaaaan".

bu entryi yazarken bile başım ağrıdı. adım berkecan olsa ne olurdu allah bilir.
Ağız yoluyla tok karnına.
kendisini kıskanan diğer kızlarla ilgili konu açıp, durmadan konuşması sağlanabilir. bu süre zarfında stand by moduna geçip dinliyormuş gibi yapılır. isteyen izler, isteyen düşüncelere dalar.
görsel
Farklı tarzlar ile konuşulmalıdır, duydukları sıradan kelimelerin aksine farklı kelimeler veya ilgi çekmeye çalışmayan kelimeler kullanılmalıdır.
güzel kızlarla konuşulmaz.Onlar görülünce üstüne dozer gelen piton gibi şaşkın bakışlarla saçmalanır.
Aha böyle;

görsel
- "dalga-parçacık ikililiği" ile kuantumun “belirsizlik ilkesinin” aynı şey olduğu konusunda ortaya atılan teori hakkında ne düşünüyorsun ilayda su?
morganize isler'in uzmanlık alanlarından önemli bir tanesi.
-sa
+as
-nbr ?
+ii sndn nbr ?
-ii işte nolsun
kasmayın kendinizi gençler işte bu kadar kolay.
her normal insanla nasıl konuşuluyorsa öyle konuşulur. yersiz kibarlıklarla şisirmeyin şunların egolarını.
siklemeyerek.
Naber nassin iyilik saglik. Ben iyiyim sen nassin ?
gülüşlerinde kelimeleri telaffuzunda ve mimiklerinde inanılmaz bi çaresizlik ve sahtelik vardır. Çirkin bi erkek olarak hoş görmüyorum.
E : merhaba.
k : merhaba. Taniyamadim ?
E : ben vergi memuruyum. Bu güzelliğinizin vergisini ödemediğiniz için hakkınızda yasal işlem başlatacağım.
K : al beni al....

Işte bu kadar basit...
Devam. Go go go
her kızla nasıl konuşuyorsan o şekilde.
selam baayan diye başlanır, kızın "gerizehalıııı" demesiyle sonlanır.
güncel Önemli Başlıklar