bugün

kadın dediğin şipşişko olmalı, leş gibi ter kokmalıdır. (bkz: şahin k)
iki kilo et,
bir tane yumurta,
bir bardak su.
tarifi verdim. gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.
ictenligiye, asaletiyle ve gulusuyle.
canon,nikon,avon bunlarla
(bkz: gen)
alışveriş listesi yazmış millet. bir kutu yağsız yoğurt diyin bide mk tam olsun.
sevdiğin kadın nasılsa öyle olur.
görsel

yanlış yere mi geldim ki ben yine.
Sade ve şık olur.
APTALA MALUM OLUR.
hangi yaşta olursa olsun, içindeki çocuk masumiyetini kaybetmemiş, bakışlarındaki sevecenliği, sıcaklıgı, ürkekliği , samimiyeti yitirmemiş her kadın güzeldir.
Ak partili olur.

Türbanlı olur.
güzel kadın dediğin birazcık güzel olur.
Adı sabahat olmalıdır. Gerisi ibrahim muteferrikuattır.
doğru genlerin bir araya gelmesi ile.
bunun haricinde herhangi bir eklenti güzelliği değiştiremez,cazibeyi arttırabilir en fazla.
herkesin güzel bulmadığı gibi olur. bakıyorum da, benim güzellik anlayışımın genelin güzellik anlayışı ile alakası yok. şimdi ayak küçük olur denmiş; bence biraz büyük olmalı. el küçük olmalı denmiş; bence biraz büyük olmalı. büyük ama şekli düzgün olan uzuvlar kendilerini daha iyi gösterirler. burun öyle hokka gibi olmamalı oyuncak sever sapkın değilim. bakışlar süklüm püklüm gözlerini kaçırıp baygın bakmamalı tam aksine ben kadınım dercesine ateşli ya da derin bakmalı. şimdi yazsam uzun sürecek. yormayayım kendimi.
alışveriş listesi yazmış millet mk. bir kutu yağsız yoğurt diyin bide mk tam olsun.
kum saati gibi olmalıdır, olgun kadın şekli budur.

lütfen, şu boru tipi elma tipi kadın vücuduna sahip kızlar sokağa çıkmasın.
marifetnamede şu şekilde tarif edilir;

dört yeri siyah lazım: saç, kaş, kirpik ve göz.

dört yeri ak ola: renk, diş, tırnak ve göz.

dört yeri kızıl lazım: yanak, dudak, dişeti ve dil.

dört yeri geniş gerek: kaş, göz, göğüs ve göbek.

dört yeri dar olmalı: burun, kulak, koltukaltı ve ferç.

dördü de büyük olmalı: göğüs, kasık, bız've diz.

dördü küçük olmalı: burun, ağız, ayak ve el.

sesi ve beli ince, şekli de nice! eti dolgun ve tazi olmalı, kıldan da beri olmalı. böyle kıyafetli ten olsa, güzeldir o kadın. böyle kadın güzel olur. ahlakı da sevimli olur.
tamamen maneviyatı ile olur. güzellik on para etmez lakin bizlerdeki aşk olmasa.
bakmayı biliyorsa, güzel gülüyorsa, güveniyorsa kendine, ayakları yere sağlam basıyorsa, ben sensiz de ben'im diyebiliyorsa en içteninden kadın güzeldir zaten, gerisi hepten hikaye...
yataktan kalktığında, denizden çıktığında güzelse, her koşulda güzeldir.
herkese görse farklıdır. bir aşığın (mecnunun) gözünden bakmak gerek dünyaya güzelin ne anlama geldiğini görmek için.
güzel kadın esmer olur, bilekleri ince olur, kaşı gözüne uyar, makyajsız da güzel olur, baktı mı seni orada eritir lav eder, kokusu sadece ona ait olur.*
uyandığı halini bile saatlerce izleyebileceğim estetiğe ve doğallığa sahip kadındır benim için.