bugün

Evet dünya gelişirken sufleler niye gelişemedi insan merak ediyor. 2008 den beri güzel bir sufle yiyemedim bu millet güzel bir sufleyi hak etmiyor mu.
kakao falan katmıyo muyuz nası siyah olcak bu sufle.
Benim için geçerli olmayan durum. Kardeşim pastacı ve bu mutfakta ilk öğrenilen, komilerin bile üretebildiği tatlılardandır.
çok güzel yaparım, üzerine süt dökmeden yemeye çalışanın tabağını önünden alırım. Şaka bir yana, yapmam öyle fevrilikler.

Neyse gidip sütsüz sufle yiyenlere sataşayım.
evde yaptım içi de pişti bunun zaten asla inanmıyorum suflenin böyle pişen bi şey olduğuna profiterol gibi içine çikolatı sonradan fışlatıyoruz herkes organize bi şekilde kandırıyo milleti. Çikolatlı kek yiyorum yazık.
Ev hanımları gizli geyler ve diğerleri...

deney no82.

Suflenin içindeki akışkan çikolat olayını tüm engellemelere ve yalanlamalara rağmen kabın içine en son parça çukulat gömerek elde edilebileceğini keşfettim. Zaten dışı kek olan bi malzemenin içerde az pişince akmalı çikolat olacağına hiç inanmamıştım. Ama yine de istediğim gibi olmadı allah kahreylesin böyle tatlıyı.
Çok zor çokk artık yurt dışı tatili kadar uzak bir ihtimal güzel bir sufle yemek.

Deney no 83.

Süflenin keki hayvan gibi kuru oldu içini de pişirip kare çukulat koyuyorum zati vıcıklı olmasin diye zopzor pişiyo çok kötu ben birakıyorum bu işi güzel bi sufle bulursanız ona sıkı sıkı sarılın arkadaşlar çok mutuszum.
Evet zopzod ama Bayagı zamandır denemiyorum arkadaslar denemeye devam edeyim belki hayatımin süflesine kavusurum diyorum ne diyosunuz yoksa bebeim bosver allahından bulsun ugrasma mı diyosunuz?
Evet günümüz şartlarında imkansıza yaklaşmıştır. Ben pes ettim arkadaşlar asla güzel bir sufle yiyemeyeceğim.
kesinlikle doğru olan tespit. fiyatına göre iyi yapan yer oldukça azdır, genelde aceleye getirilip servis edilir.
Tarifini öğrendikten Sonra evde 10 dk hazırlama + 10 dk pişirme ile 20 dk da güzel bir sufle yiyebilirsiniz. Ben ilk denememde başardıysam siz de yapabilirsiniz arkadaşlar. Deneyin.
A101 kekspır sufle pek çoğundan güzel oluyor, şiddetle öneriyorum.
tahinli sufle çıktı mertlik bozuldu.
Evet zopzor olduğu yine kanıtlandı. Kankalar fena değildi yani kafe suflelerinden çok daha iyiydi ama yine de çok iyi değildi çikolat çok şekerli geldi. genelde yumurta tadı oluyo bunda yoktu yine artı puan ama aradığım bu değil.

Zaten simyacı gibin dönüp dolaşıp a101 de bulmayı beklemiyodum hayatımın aşkosu sufleyi hiç şaşırmadım.
Bazısının da derdinin bu olmasına sevinelim mi üzülelim mi bilemedim.

Unutmadan: derdini skeyim karşim.
Arkadaşlar merak eden varsa vazgeçtim hayat bu olmayınca olmuyor.

Evet imkansız durum.
Nişantaşı tarafında kırıntı diye bir yer var oranın güzel hala.
suflenin içine sperm koyan ruh hastası şefin haberini okuduktan sonra dışarıda yemek yemeye korkar olduk aq.

Yanı sıra bazı mekanlarda sufle diye volcano getiriyorlar.
Evet artık imkansız ile arasında burun farkı olan durum. Güzel bir sufle yiyemeyecek miyiz tanrım.
Tadımız tuzumuz kaçtı, ondandır.
güncel Önemli Başlıklar