bugün

Adam gibi adam olan erkek.

Bayan ile yaşadığı arasında kalan erkek.

Benim bu.
Bu nedir ya.? Bir çok şerefsiz yüzünden bir bayanla konuşamıyoruz.
sadece kadın-erkek ilişkileri için değil, erkek-erkek arkadaşlığı için de bulunmaz nimet.
alem yavşak dolu. lan her şeyi geçtim, ne ara bu kadar laf taşır oldu hemcinslerim anlamadım.
vurduruyordur.

erkek dediğin piç olur lan güvenmek neymiş. fıtrata ters.
mülayim bak bu arkadaşlar daha benimle tanışmamış. yoksa görmedik demezlerdi.
"ekmeği yenilir adamdır" diye tabir edilir anadoluda.
tezatlarla doludur kızlar. onlar için güvenilirlik önemli değil elektrik aldığı erkek arar.Çekici ol dünyanın en güvenli erkeği sensin.
iddaa ve pubg oynamaz
çiçekli pezevenk gömleği giymez
instada doğa ve hayvan fotosu beğenir
müslüm baba dinleyip aleyna tilki dinlemez
50tl ile 4 gün geçinir.
Yok canım.
Kendinize yapılanı yada kendinizi karşınıza çıkan erkek gibi görürseniz kızlar kaybedersiniz.
ilgili olmak yada ilgi göstermek basittir genel görüşlere göre kendi cennetinizden kaçıyorsunuz ve işin en kötü tarafı bunun farkında bile değilsiniz.
Güvenilir insanlar vardır illaki ama asıl soru siz onu hakediyor musunuz?
odanesi?
Herkes kendisi gibi birini bulur itiraz eden , yoktur diyen kimse kusura bakmasın.
Güvenilir erkeğin güvenilir kadından ne farkı var ki? Önemli olan güvenilir insan olmak değil midir?
bana bile güvenilmeyen bu dünyada güven beklemeyin. güvenmemek için kendi olmayan kurgularından bir şeyler bulurlar.

gerçekten güvenenleri ve güven verenleri ise kaybetmemeye çalışın. Onlar çölde açan çiçek gibidir.

o yüzden size güvenmeyen kadına çokta şe etmeyin, güvenilmezin teki de olsanız. çünkü her türlü harcarlar sizi.

güvenmediğini belli etmeyenler ise daha iyi oluyor. en azından boşa kafa şişirmiyor.
kalmamıştır. cinsiyetle alakasız olarak güvenilir insan kalmamıştır. babanıza bile güvenmeyin bu devir öyle devir.
En iyi erkek ölü erkek zihniyeti işliyor.
güncel Önemli Başlıklar