bugün

Aşırı alerjik bir göze sahip olduğum, daha önce herpes ve adenoviral geçirdiğim için doktorun tavsiye ettiği lens.

Kutusu 100 tl olmuş. içinde 30 adet var.
Görmek için ayda ekstra 200 tl veriyorum ve Üzerine para verip gördüğüm şeylere bak.

Mutlu musun imamoğlu?
Nasılsa her gece çıkarıyorum ve 1 ay boyunca da kullanmıyorum diye aylık lens yerine bundan alayım dedim. Dün ilk defa kullandım gece çıkardım şimdi kalkınca gözlerim lens çıkarmadan yatmış gibi çapaklanıp kızarmış. Eğer hep böyle olacaksa Ne anladım bu işten amk aylık lensi gece çıkarmadan uyuyup kalkınca bile bu kadar olmuyordu 3-4 gün sonra anca oluyordu.
3 yıl önce başlığı açarken kutusu 100 tl diye ağlamışım.
Artık 1 kutusu 350 tl oldu arkadaşlar. 350×2 aylık görememe masrafım.
100 tl diye nankörce ağladığım eski güzel günleri özledim. iyi yanı: artık ağlamıyorum, çünkü lensime yazık. * değ-mez.
Lens bana konforsuz geliyor artık iyice az bir rüzgarda gözünde oynuyor insanın mikrop kapma derdi ayrı tak çıkar prosedürü ayrı bir de yakın görüşünüz de bozuldu ise telefon falan da okuyamıyorsun lens ile mecbur döndük gözlüğe açılmamış bir takım lensim olsa da ve evet artık gerçekten maliyetli duruma geldi suyu bile dünya para olmuş..
güncel Önemli Başlıklar