bugün

günlük.
diger popçularin tekerleme yaptigini iddia eden yeni popçulardan.gerçek popu kendisi yapiyormus söylemlerine göre. önceki kasedi 20.000 satan kimse.
sesi cok hos olan bana lise yıllarımı hatrlatan mimar sinandan mezun olan (yada hala okuyo mu bilmiyorum)popcu.her sarkısı birbirine benzer.
sezen aksunun gullerim soldu adlı sarkısına bambaska bir tat katan sarkıcı.
chuck palahniuk un muhteşem kitabı.. tavsiye ediLir..

kitabın orjinaL adı: (bkz: diary)
genelde kızların anılarını ve de hissettiklerini bir defterde toplaması sonucu oluşan yazı biçemi.
"her şey bir otoportre, her şey bir günce." diyen harika bir kitap.
bridget jones un günlüüü adlı filmi izledikten sonra tutmaya başladığım ve erkeklerin de bunu yapabileceğini gösterdiğim güzel bi alışkanlık.
ona sormak lazım, ne'ce yazılırsa yazılsın.
duru bir güzelliğe ve usta bir yoruma sahip şarkıcı. sesini ustalıkla değiştirmesi takdire şayandır.
fatih erkoçla yaptıkları düet harikadır. yakından daha hoş ve güzel olan şarkıcıdır.
Mütevazi bir bayan şarkıcı. "bal gibi olur" adlı şarkısı iki aile dizisinin giriş müziğidir.
(bkz: günce koral)
(bkz: nezaket)
(bkz: üçüncü dünya savaşı güncesi)
(bkz: yağmur güncesi)
"blog"un türkçesi.

http://turkce.anadilim.or...limesi-yerine-ne-diyelim/
uludağ üniversitesi atatürkçü düşünce topluluğu nun basın organı.
ilk çıktığında tombiş bir hanım kızken, daha sonraları bir deri bir kemik kalmış, resmen iskelete dönmüş, şimdi pek ortalarda gözükmeyen güzel sesli popçu.
Su isimli albümü ile tekrar müzik piyasasına geri dönen günce'yi son albümünde prodüktörlüğünü de üstlendiğini görüyoruz. **
son albümünde birbirinden güzel sarkilar seslendiren güzel sarkici.
günce koral'ın yakın zamanda ikinci bir sezen aksu olma ihtimali yüksek gibi görünüyor. şarkıları mükemmel yorumlayan şarkıcıdır. aynı zamanda 77 doğumludur, diğer şarkıcılar gibi çocuk değildir, hayatı yaşamıştır ve yaşadığı şeyi yorumlayabilir.
chuck palahniuk in okuduğum bir diğer muhteşem kitabı.
anatomi kavramlarının,kitapta yer alan en işe yaramaz(insanın görüş alanını dolduran çevre kirlilikleri)kişilerin en ufak bir mimik hareketinde bile belirtildiği,kitabı okuduğunuz anda tüm bu insanları bir kas yığını gibi algılamanıza sebep olan ve bunların bir ressamın(aşırı duyarlı insan)gözünden (sanki bay palahniuk bir ressamış gibi) anlatıldığı sonu sizi şoka uğratan bir kitap.
birçok ünlü sanatçının pisikopat alışkanlıklarna da (kitabın gidişatına istinaden)bay palahniuk yer vermiştir.
sadece kayıtlarda bulunması açısından söylüyorum chuck palahniuk'un beni benden alan kitabı. zaten adamın her kitabında kendimden geçiyorum.
Altan ALKAN'ın kanal b'de sunduğu program.
al işte burada da 2 sayfa.

siz gidin demet akalın falan dinleyin ezikler.
güncel Önemli Başlıklar