bugün

genellikle daha cok zengin turistlerin geldiği soylenen bodruma baglı nezih bir sahil köyü.
bodrum merkez ve bitez arasında bulunan barlarıyla ünlü bir mekandır. huzurlu, sakin bir tatil isteyenlere uygun olmamakla beraber kışın barların kapanmasıyla hayalet şehire dönüşmektedir. oasis alışveriş merkezi de buradadır.
ingilizlerin hakimiyeti altina girmis, bodrum marina'dan gidilebilecek en yakin deniz mekanidir, geceleri haziran ayinda acaip ucuzdur bunun sebebi bos olmasidir ayni zamanda gumbetteki bilimum bari ingiliz turistler alkolun etkisiyle yatak odasi niyetine kullanirlar
barlar sokağının yapısının insanın başını döndürdüğü bodrum'a bağlı mekandır. bitez hemen yanıbaşındadır.
türklerin turist muamelesi gordugu, ingiliz istilası altındaki üstsüz teyzeler cenneti.
bodrumun ennn güzel yeri. denizi muhtesem.
son birkaç yılda tadı oldukça kaçmıştır. eski havası asla yok. bunun en büyük sebebi ise, mago mekan sahipleri ve tabii çalışanları.
parasız, ayyaş ingilizlilerin düzensiz memleketemizde kendi ülkelerinde davranamadıkları gibi davrandıkları, doğulularında ingiliz bayanlarını ab vizesi olarak gördüğü ve peşlerinde koştuğu arena.
gece klüplerinde bulunan türklerin çoğunun erkek ve abaza olduğu ingiliz mekanı.
1-2 tane ilginç gece kulübü var burda. geri kalan mekanların tamamına yakını publadan oluşuyor. biranın 1.99 ytl'ye satıldığı publar. ve bu pubların içinde kafasının üzerinde dönen delüğanlılar görmeniz durumunda sakın sakinliğinizi bozmayın, olağanmış gibi davranın. çogacayib netekim. eheh, kafa üzerinde dönmek ne lan?

gece kulüplerinin önü ise muazzamdır. zira popülasyon olarak içeriden 3-4 kat fazladır bu "ön"ler. e arkadaşım, yokuşun başına gece kulübü yapar da içeri cıbıl cıbıl kızları alırsan, bira servisini de dışarıdaki abazanların ayağına yaparsın. kokulu mokulu, o derece.

unutmadan, braveheart supermarket var bu sevimli mekanda. derin anlamları olduğunu düşünüyorum. hala daha çözemedim.. etekle girmeyi deniycem bi dahaki sefere, yardımı olmasını umuyorum.
klüplerini, çoğunluğu ingilizler olmak üzere çılgınlık peşinde koşan ergenlerin doldurduğu yer.bide ucuza konaklamak isteyen öğrenciler için otelleri idealdir.
barlar sokağı ile müzik ve dansın tavan yaptığı yerdir. bizim oğlanlar masaların üzerine çıkıp dans ediyorlar. *
turist avcısı gençlerin bodrum da buluşma noktası. eğlenceleride barlarıda kalitesizdir. en elle tutulur barları shaker, x bar, shamrock tır. onlar da vasattır.
yabanci turistlerin daha cok oldugu ve bu sebeplede abaza larinda yogun oldugu bolge. denizi de temiz degildi ustelik.
bodrumun en berbat yeri. kesinlikle kaliteli bir yer değil. eğlenmek istiyorsanız asla burayı tercih etmeyin. 12 yaşından 40 yaşına, kadınından erkeğine hepsi mi sapık olur.. eğer yer gümbetse olur. uyuz olduğum insanları buraya göndermeyi planlıyorum. başlarına bir şey gelir de kurtulurum valla..
erkeklerin tacize uğradıkları yerdir gümbet, değişik bir kombinasyonu vardır. *
cennettir cennet. insan yaşadığını oradayken iyice anlıyor.
allah'ın belası çakma miami.

apaçisi, hanzosu, tikisi, conconu, turisti, içkisi, sıçkısı bitmez.
kusursuz güzellikler görülür. en uzun sahillerden biridir. ama pahalıdır. *
abazaların cirit attıgı,alanya'nımsı yer.
memleket görmeyen az gelişmişlerin ağızlarını akıtan yerleşim yeri.
önyargıların aksine bodrum'da tatil yapmanın hesaplı hale gelmesi için seçilen yer. geceleri hareketli, denizi sakin, yaşamın bodrum için hesaplı sayılabilecegi yerdir. bodrum yürüme mesafesinde oldugundan cefasını cekmeden sefa sürebilir dilendiginde sadece gümbette bile tatilinizi geçirebilirsiniz.
Ismi bodrum'daki kümbet denilen su sarniclarindan gelen ecnebi agirlikli tatil mekani.
Gecelerı barlar sokagında ınsanın bır anda canlanıverdıgı, turıstlerın turklere donup bakmadıgını bıle gorebılecegınız yalıkavaktan sonra en sevdıgım mekan.
garip bir yer. fuba'da çok kısa bir dönem fotoğraf çekmiştim de oradan biliyorum. en son sarhoş bir turist kızın yanında 5 erkeğin salça olduğunu görmüştüm ve ondan sonra ayrılıp gittim.