bugün

iki farklı şekilde anlaşılabilecek yerlerdir.
birincisi üzuv olan,
ikincisi mekan olan yerlerdir.

birincisinin neresi olduğunu bilmeyen yoktur eminim.*
ikincisini de artık aranızda tartışıp bir orta yolu bulacağınızdan eminim.
(bkz: giggle loop)
cenazelerdir. fakat sinir krizi geçiriyor yada olayın şokundaysanız gülme krizi ile karşı karşıya olabilirsiniz.
biri aglıyorsa gülünmemesi gerekir aslında ama ben bu konuda bazen basarısız oluyorum.*
sex esnasında.
Ameliyat masası.
patrondan fırca yerken.
cenaze. tutamıyorum vallahi. en münasebetsiz ve acılı anlarda bile.
ofisin ortasında, ofis sandelyesinde otururken yere düsen nesneyi almaya eğilen, kendisi de yeren düsen, üstüne sandalye de ensesinde patlayan arkadasına patronun yanındayken gülmemek. gerçekten zor. 10 dk evvel basıma geldi. sagolsunlar, gülmediler. *
sevmediğiniz biri ölmüş olsa bile cenaze gibi yerler.
hastahane. (hasta ziyareti)
namaz kılarken
anket yaparken
vs.

edit: kötüleyen arkadaş sen hep gül emi
tuvalet. zira yorumlara cok acik bir durum olusturur.
birisi dua ederken.
cenazede.
derste.
toplantıda.
fakat nedense bana hep gülünecek yerlermiş gelir, gülünmyecek yerler. swh
nedenini asla anlamam; cami..........................oldumu sozlukcum 40 karakter
mahkemeler.
bir düşeni görünce..ama gel de gülme! ve cenazelerde bi anda bağırıp çağırırken bir dakika sonra sanki deminki insan o değilmiş gibi normal konuşmaya başlayan kişiye. gülünmesi gerekipte halden anlıyormuş havalarına girip yinede gülmemek.
eğer amcanız belediye çukuruna düşüyor ve siz hayvani salyalar saçarak gülüyorsanız işte bu çok tehlikelidir.pis dayak yersiniz.*
saygı duruşu... aman ha.
düşene de gülünmez... bir gün biz de düşeriz.
gece yarısı üç arkadaş yürürken şantiye çitiyle telefon direği arasındaki teli alnının ortasında bulan arkadaşın yere kapaklanmasını farketmeyip arkadan bir anda -yandım anam-sesiyle olay yerine gülmeden koşup ahbabı yerden kaldırana kadar gülmemek için akla karayı seçme durumu.yerden kaldırdıktan sonra dişlere kadar gelmiş kahkahayı koyuvermek daha münasiptir.
leblebi yerken, su içerken.
yemek yerken,zira yemeğin boğaza kaçma olasılığı oldukça yüksektir.ayrıca karşıdaki kişi ciddi bir şekilde bir şeyler anlatırken de gülmekten kaçınmak gerekir,çünkü dalga geçme şeklinde yanlış anlaşılabilinir.
(bkz: gülme komşuna gelir başına)
hastahaneler, özellikle üniversite hastahaneleri. zaten milletin canı ağzına gelmiş, nispet yapar gibi, hiç hoş değil. öğrenci milletinin daha dikkatli olması lazım.
güncel Önemli Başlıklar