bugün

--spoiler--
halk arasında gülse birsel iticiliği olarak bilinen "retinitis pigmentosa'' nın bulaşıcı bi hastalık olmadığı kanıtlandı.
--spoiler--

şüphesiz tanımayanımız yok gülse hanımı malum .kendisi yazıyor, çiziyor, oynuyor . ancak uzun yıllardır yapılan araştırma ve gözlemler
gösteriyor ki her 10 insandan 9 u gülse birsel'i itici bulmakta geriye kalan biri ise tanımadığını söylemektedir . peki nedir bunun sebepleri . işte bu noktada bilimden uzaklaşıp kendi götümden uydurduğum sebepeleri size sıralamak zorundayım .

* birincisi gülse birsel fiziksel olarak uzun boylu ve iri sayılabiliecek bi kadın olmasına rağmen küçük bir kız çocuğunu andıran hareketleri ve fazla yapmacık mimikleridir . (yapmacıklık itici geliyor yani )

* ikincisi , ikincisi de şeydir . ikinci bi sebep bulamadım bence sadece ilk sabep yeterli olmakta .

tedavi konusunda doktorlar ümitsiz .yalan dünya işte bugün varız yarın yokuz .

not : öyle darılmaca, gücenmece olmasın yalnız . şaka yapıyoruz neticede.
kabul edebileceğim görüştür.gülse birselin kadınsı bir tarafına rastlayamamaktayım.tabiri caiz ise tam anlamıyla burhan altıntop'un dedği gibi kazulettir kendisi.dogru bir tespit.ancak sunuda belirtmelıyımki bugün gülse birsel senaryo yazmayı öğrendiği gibi cilve yapmayıda öğrenıyor gibime gelıyor.evet bu kadın her anlamda geliştiriyor kendini ,sonradan eklıyor.avrupa yakasındaki iticiliği hafif silmiş burda başarılı senarist.
hakikaten de varmış böyle bir şey. aramaya inandım. aramaya sığındım.
reklamlarda fazlasıyla gördüğümüzdür.
Dizileriyle bu iticiliği yıkan, müthiş bir senaristtir. Bonus reklamlarında kendine itici bir tip yazarak sanırım hata etti.
Burnu ayrı bir millet ayrı bir cumhuriyet.
bonus reklamlarından sonra ayyuka çıkan iticiliktir. arkadaş bir insan bu kadar gıcık olabilir mi?
o kadar itici kişiliğin arasında yer bulmayan iticiliktir kanımca.
biraz fazla pozitif gibi hatundur kendisi. o kadın dergilerinde çalışmak bozdu bunu hep. şöyle biraz daha kuul olsa çok aşığı olurdu.
hep reklamlar yüzündendir. zeki kadındır, sevilir.
bu iticilikle, reklamlarını izleyen insanın bonus kartını iptal ettirmesine dahi neden olabilir.
gülse birsel gag adlı programı yaptığı zamanlarda kalmalıydı. kariyer yapma girişimi iticiliğin sebebi bence.
yüzü olmasa son bulacak iticiliktir.
arak dizi yapmasıyla alakalı olabilir. ya da bizi amerikan felan sanmasıyla.
cihangirden başka yer bilmeyen görgüsüz insan iticiliğidir. sanki herkes cihangirde, elit bir şekilde yaşıyor mynskym.
oynadığı reklamlarla tavan yapan bir iticiliktir. bir de çocuk gibi konuşması yok mu, o an terliği yapıştırmak istiyorum suratının ortasına.
Olmayan iticiliktir. Kalemine, oyunculuğuna sağlık.
(bkz: aakaryaakıt)
(bkz: mimiit)
Gagdayken pek bi güzeldi de avrupa yakasıydı, yalan dünyaydı bilmem neydi derken bütün samimiyetini kaybetti.
Büyük iticiliktir.
(bkz: kazulet)
Düşünce tarzını seviyorum çoğu hareketi de yapmacık geliyor

Komedi türkte jürimiydi neydi iğrençti.
kendini komik sanan kadındır ayrıca.
Gülse bir sel olur.
kibirli ve herkese tepeden bakan bir insan olmasından kaynaklanmaktadır.