bugün

çok fazla ağlamamak için değerli gözyaşlarını gülmeye tercih ederek ağlayan insandır.
Genelde sarhoş olunca sergilenen tavır.
(bkz: mona lisa)
gülmekten ağlayan insan da denilebilir. bu durum aynen şöyle oluyor;böyleleri genelde arkadaş ortamında gülmekten kıpkırmızı kesilen,osuran, salyaları akan ve artık dışarı atıcak salgısı kalmayan en sonunda da ağlayıp rahatlayan insanlardır
adile naşit.
duyguları karmakarışık olma ihtimali kuvvetle muhtemeldir. manik depresif olması olasıdır. paniğe gerek yok, bakmıyormuş gibi yapın geçer.
icinde ataletle, tembellikle uzanan bir grup yaramaz, muzip perinin, yuzlerindeki maskeleri çıkarma ritüeli eşliğinde ayaklanmalarını görmek, o dans eden peri kızlarının ayak seslerini duymak sizi ağlamaya, o bir daha duyamayacaginiza inandığınız gumburtunun sahiciligi ise sizi gülmeye iterse olacağı budur...
Maskelerin altından çıkan hüzünlü kadın başı da cabası...
(bkz: ben) kendimi psikopat gibi hissediyorum valla * Sanirim sinir bozuklugundan kaynaklanıyor.
Güleriz ağlanacak halimize diyebileceğimiz durumdur.
gözüne gülücük kaçmış insandır.
Sinir krizi geçirmek üzere olabilir.
Manyakdır.
Yapmisligim vardır. Benim bu. Cunku insan icinde aglamaktan nefret etsem de sinirimin boşaldigi durumlar olmuştur. Sussan susamiyorsun, sorsa neden diye cevabı yok gibi. Ne oldu diyorlar. Gulup daha dogrusu tebessum etmeye calisip; yok birsey ya gecer şimdi diyorsun. Gecmiyor sinirden guluyorsun bu sefer aglayarak. yaslar kendinden aktigindan sen gülerken aglayan insan oluyorsun.
Çok sinirlenince ben olabiliyorum.Hele sebep çok saçmaysa olma olasılığı yüksek.
(bkz: aras bulut iynemli)

içerde dizisinde ben bunu gördüm. psikopatça.
sinirlerim alt üst oldu lafının görsel gösterimidir.
ikizler burcudur.
Ağlarken birisinin hareketine veya aklına gelen bişeye gülüyodur.
güncel Önemli Başlıklar