bugün

#5718343 nolu entrynin müsebbibi olan güler zere'ye af çıkartan makamların bunun karşılığında gözünü kırpmadan şehit ettikleri vatan evlatlarına da can vermesi olayıdır.

bu ayıbı temizlemenin başkaca yolu da yoktur.

buradan tüm şehit ailelerine sesleniyorum; yürüyün, afiş asın, sloganlar atın ve hükümet ile cumhurbaşkanından şehitlerinize tekrar can vermeleri için baskı yapın.

her tarafına açılımlar bulaşan erk eninde sonunda bunu da başaracaktır.

bir suçlunun dışarıya çıkartılması onu benim vicdanımda aklamayacaktır. zamanında necmettin erbakan'ı affeden abdullah gül'e ağız dolusu küfredenlerin güler zere'yi salıverecek belgeyi imzaladıktan sonra ne tavır takınacaklarını cidden merak ediyorum...

cebinde ise, tedavisini gerçekleştirmiş ve sağlıklı bir birey olarak topluma karışan güler hanımın yüzüne tüm şevkimi toplayarak tükürme jokerimi taşıyan bana sakın olaki hastalığın son evresi zaten ölecek demeyin.

1979 yılından beri kanser belasını vücudunda taşıyan birinin torunuyum ben...

öldürmeyen allah öldürmüyor yani...güler hanımı süründürmesi dileğiyle!
insan hakları.

"Güüü - leeer - Ze-re-ye - Öz - güüür - lüüük"

şehid ettikleri?

kan üzerinden siyaset.

Sikerim siyasetini. Bu amına koduğumunun kancığı insan öldürmüş mü ulan.

Eee şey. öldürmüş ama...

Ama sı ne amasına çaktığım.

terörist değil.

ben miyim lan terörist lale.

insan hakları...

sikerim böyle insanın hakkını.

şehit ettikleri insan değil mi?

kan üzerinden siyaset...

gider...

ideolojik görüşünün paralelindeki insan müsvettesinin hakkı(!)nı savunup öldürdüklerini insandan saymamak sokaktaki uyuz, kendini acındıran köpeklerin mantığına uymaktadır. çakal bile olamaz..
güler zere konusu enteresan bir konu.
ortada yasalar var ve türkiye bir hukuk devleti.
bunun böyle olduğunu düşünürsek güler zere nin içinde bulunduğu durum karşısında devletin yapabileceği bir şey yok.

neticede türkiye bir hukuk devleti ve hukukun şartlarını yerine getiriyor.
bu konuda türkiye devletinin yapabileceği bir şey yok !
siyaseti bu konulara karıştırmasanız iyi olur.
bundan önceki cumhurbaşkanları da aynı şekilde olan insanları affetmiştir, bu hukuksal bir şey vicdani değil .
güler zere suçlu mu. belki de. hüküm suçlu diyor. kanun yani. yine aynı kanun diyor ki şu şu şu hallerde affedilebilirler.
kanun kanun olmaktan niye çıkıyor?

insanlar hata yaparlar. hatalarının bedellerini de öderler. bu insanlıktan çıkmamız için bir koz vermemeli.
şehide can verilir mi? ulaşabileceği en yüksek mertebeye ulaşmış bir insana "tekrardan gel dünyaya" demek komik olmuyor mu gençler.
KAHRAMANMARAŞ,ÇORUM,MALATYA,BALGAT,BAHÇELiEVLER,PiYANGOTEPE,BEYAZIT,TAKSiM....BUNLARIN FAiLLERi NE OLACAK?BiRKAÇ ASKER ÖLDÜRÜLDÜ DiYE ORTALIĞI AYAĞA KALDIRANLAR BUNLARADA SES ÇIKARSIN Bi ZAHMET.HA,GÜLER ZERE'NiN YAPTIKLARIDA iYi DEĞiLDi KABUL.AMA,BU FAŞiST TETiKÇiLERiN KAHRAMANMARAŞ'I 1 HAFTADA MAHŞER YERiNE ÇEViRMELERiNE KiMSE SES ETMiYOR NiYEYSE?YOKSA,SiZiN VATANSEVERLiĞiNiZ BU KADAR MI LAN?ÇATLILAR,AĞCALAR,KIRCILAR...SiZE DiYORUM!AMERiKA MEMLEKETiN DÖRT BiR YANINI SÖMÜRÜRKEN SES ETMEZSiNiZ,GÜLER ZERE'YE GELiNCE VATAN MiLLET SAKARYA!ALLAH BELANIZI VERSiN!
benim ülkemde benim toprağımda başkalarına itlik edip benim ayağımı ısıran şerefsizin dişi kırıldı diye dişçi çağırmak ne kadar mantıklı ise güler zere'yi bırakmak da o kadar mantıklı. yapılmasını gereken ne peki? kırılan dişinin yanına kalan 31 dişini de ekleyerek boynuna gerdanlık yapıp sokak sokak gezdirmek fena fikir değil mesela.

şehitlere can verseler de güler zere hapishane de gebermeli.

kimse bana insan hakları demesin. açılım da demesin. türkiye'de açılım eli silahlı tüm pkklıların teslim olmasından sonra değerlendirmeye alınabilir ancak.
(bkz: güler zere faşistleri kızdırdı)