bugün

kemal sunal'in basrolde oynadigi 1989 tarihli kartal tibet filmi. guzel filmdi, mutlulugun uzakta olmadigini anlatmasi acisindan.
sonu ağlatabilecek filmlerden biridir.
victor hugo romanıdır.
suratındaki fiziksel özrü yüzünden sürekli gülüyor gibi görünen bir adamın haksız yargılanışını anlatır.
(bkz: l homme qui rit)
çok hoş müzikere sahip bir kemal sunal filmidir.
*
* insana herşeyin yalnızca birşey ile değişebileceğini kafasına vura vura gösteren filmdir.en sevdiğim türk filmi desem yeridir.bir insanın canı gülerken ancak bu kadar yanabilir,gülmek ancak bu kadar başa bela olabilir ve böyle zor bir durum ancak türk medyası tarafından kullanılabilir. (bkz: kemal sunal)'ın yerinde başka biri oynasaydı nasıl olurdu ihtimalini aklıma getiremediğimdir *
(bkz: ama ağlıyor)
(bkz: hep ağlayacak mı)
(bkz: neden)
(bkz: ben ağlamadım hiç)
(bkz: ben herşeye güldüm geçtim,benim oğlum hep ağlayacak mı)
(bkz: hakkımız yoktu onu dünyaya getirmeye hakkımız yoktu)
bu cümleler ve hıçkırıkların ardından yıkım sahnesi bağlanarak vuruculuğu desteklenmiştir.

(bkz: yine yine yine)sosyal içeriklidir.*
üstat kemal sunal' ın sonunda ağlattığı filmidir.

--spoiler--
- nereye?
* oğlumun ağlamadan büyüyebileceği bir yere...
- öyle bir yer var mı?
* arayacağım, belki vardır...günün birinde bulurum elbet...
--spoiler--

( ve yazılar akmaya başlar, gözyaşı gibi...)
huzunlu melodisi cahit berkay imzali kemal sunal drami. ustat hep guldurecek degil ya...
(bkz: gülendam) * *
bitis jeneriginde aydan burhan' in isminin aydin olarak gectigi buyuk usta kemal sunal' nin huzunlu, buruk filmi... kesin filmin montajini yapan arkadas uzuntuden belki de aglamaktan dolayi yanlis yazmistir aydan' in ismini...

http://www.youtube.com/watch?v=tD8gzUCAsb4&feature=PlayList&p=FB71348147B0B114&playnext=1&index=75
sonunu nası aklıma kazıyamamışım anlam veremediğim film. şimdiki filmlere bakınca insan üzülüyor.

bir zamanki türk sinemasının bu kadar ağır işlerin altından kalmsayla övünüyor.
--spoiler--
hakkım var mı, hakkımız var mı bu dünyaya birini getirip, onun ağlamasına göz yummaya.
--spoiler--
çocuk yapmak zorunluluk değil sorumluluktur/@maddox
Konu : Doğdugu günden beri her olaya gülen Yusuf Şaplak'ın hayat hikayesi, yaşadıkları... Filmde çok ince noktalarda verdiği toplumsal mesajlar izleyiciye filmin ana teması için yol gösterir niteliktedir.
şu anda kanal 7 de yayınlanmakta olan başrolde gülmenin en çok yakıştıgı insan kemal sunalın oynadıgı film. Mekanin cennet olsun usta.
Sımaylii.
başrollerini kemal sunal, aydan burhan, ahmet sezerel ve bilge zobu'nun paylaştığı 1989 yılı yapımı güzel bir türk filmi.
ahmet davutoğlu'dur. felaket, yas, sevinç, ölüm, doğum fark etmeksizin hep güler.
sinirli oldukca izleyecegim videodur. Cok iyi geliyor ayol.
güzel filmdi.
Fethullah Gülenin tersidir. Evet.
Sonunda gülen adam lakaplı kemal sunal'ın ağlamasıyla duygusal biten film.
Kemal sunal'ın en iyi filmi belki de. Oyunculuk senaryo vs.
Doğduğunda tüm bebeklerin aksine gülen, hayatı boyunca da tüm acılara zorluklara karşı gülerek tepki veren, ancak bebeği doğduğunda ağladığı için "neden ağlıyor, hep ağlayacak mı hayatı boyunca?" Diyerek kendisi de ilk defa ağlayan bir adamın hikayesini anlatıyor.