bugün

görsel
"tencere yuvarlanmis, seninki benimkinden kara.." durumu.

Biri birinden beter. hic ar, namus, edep kalmamis.
aynı haltın laciverti. hemen hemen hepsi aynı yolun yolcusu, daha ne konuşular bir birleri hakkında bilmem.
görsel
iyi de ablacım bunu bilmeyen yok ki. sen neden dile getirip tazminat ödemeye mahkum olacaksın şimdi anlamadım. sen ordan gülben desen biz anlardık zaten be ablacım.
bok boku kenefte tanırmış.
yeşim salkım, gülben ergen, seren serengil üçü de aynı tanıma giriyor.
zamanında cem uzan tarafından kayırılmış birinin açıklamasıdır.

al gülben'i, vur yeşim'e.

ikisi de aynı halt.
Kocası telsimi tırtıklarken bu da kocasını tırtıklayıp epey yolluk yapmıştı, unuttun mu o günleri salkım hanım?
Gülben şöyle, Aysen şöyle diyerekten insanları yargılamak sadece yeni yargılara neden olacaktır.
Gülbenden hoşlanmasam da yeşimin yaptığını onaylayamam. Üç çocuğu var, herkesin hataları var ve kimse kimseyi yargılama hakkına sahip değildir.
Salkım hanım çok ayıp etmiş. Birine bu denli seviyesiz hakaret etmek içindeki ayıpladığın ve gizli tuttuğun karanlık yüzün ifşasıdır bana göre. Ne sebeple böyle dediğini bilmiyorum ama hiçbir şey haklı göstermez. O zaman olsa olsa haklıyken haksız duruma düşmektir bu.
Seviye yerlerde azizim. Ülkede en güzel yaşayanlardan ikisi bunlar sadece. Yazık lan valla.
(bkz: salkım hanımın taneleri)
diz boyu çirkinlik. tamamı saçma ve gereksiz insanlar. derdiniz varsa mahkemeye gidin.
Geceki ifşadan sonra bilemiyorum altan.
Orospulukta yarıştıklarının farkına varmaları da bir aşama.
Kesinlikle katildigim hakaret cumlesi. Kadin resmen daldan dala atlamis. Tam bir .... meraklisi cikti.
Katıldığım söylem.
amma yaptınız ha. tek derdimiz bu kaldı, ünlü erkekler her naneyi yiyor hangisine böyle aşalayıcı ithamda bulunuyorsunuz, hala cahilsiniz kadın yapınca olanlar oluyor işte. birini aldatmak her insan için çok aşağılık bir durumdur. bunu bir anlayamadınız, hep bu yeşim salkım benzeri külhan beyi takılan kadınlar yüzünden galiba.

kadın tek başına yiyor çünkü her haltı, kendi hem cinsini aşağılamak ne ya tv de ancak böyle alçalırsın böylesine büyük hata yapan biri karşısında. hesap sorsana hakan uzan a yemez değil mi her neyse. aldatanların abv. çifte standartçıların abv.
halen akıllardan çıkmayan güzel bir benzetme. doğruluk payı kesinlikle mevcuttur.
(bkz: buralar değerlenir)
(bkz: Tarkan keşke beni hüpleseydi)
Ünlü ettiğimiz adamlara bak. Birbirini kemiriyor ikisi. Ortada da bir oğlan bir o yana bir bu yana.
görsel
kişiden kişiye değişecek olan durumdur.
Moderasyon çekirdek çek.
Gülben Ergen saygıdeğer bir sanatçıdır. Bence bu tür yakıştırmalar hiç hoş değil.
güncel Önemli Başlıklar