bugün

ılıktır. başka açıklaması yoktur. evet.
katıldığım hede.
televizyon açılırsa izlenir, kalem açılırsa yazılır, göğüs açılırsa bakılır.
ibnedir.
Bakmamaya çalışan erkekler de vardır. Hödük gibi bakıp , kızları rahatsız etmek istemezler. Ama yanlışlıkla da olsa bakılır.
Anlık olduğunu bakmanın gözünü doyurmayacağını nefsini tatmin etmiyeceğini bilen erkektir. Geçtim bunları En önemlisi günahtır bilader.
Acılar içinde kıvranıyordur eğer kıvranmıyorsa tayt giyiyor, dip dövdürüyordur.
erkekliğe fazladır. erkeklik için çok şereflidir.
erkek götüne falan bakar muhtemelen.
Beklenmeyendir.
(bkz: müslüman)
böyle bir erkeğin varlığına inanıp, delicesine öven, "erkektir erkek!" diyen saf kızların memelerine kafamı gömüp "hayııııooooooooaaaar" diye haykırarak boğulmak istiyorum.

mal mısınız kızım siz?
Ilık rüzgarlar estirir. Evet.
bakarken yakalanmak istemeyen erkek olabilir.
bu işlere tövbeli olabilir, kendi ruhunda sadakat gösteriyor olabilir.
Baktığını belli ettirmeyen erkektir diye tahmin ediyorum yoksa böyle bir erkek olamaz.
göğüslere bakmıyorsa göte bakıyordur, net.
ideal ve beklentisi farklı olan erkektir.

(bkz: ben)

Ne bilim abi o çatala bakınca ne oluyor neye azıyorsun sonuçta sende yaparsın geç ayna karşısına o potansiyel vardır sende.
(bkz: böyle ibne gibi puşt gibi bişey)
biraz ılık, biraz yavşaktır. şöyle ki; bakmayınca kadına "ben kültürlü bir erkekim" imajı vermeye çalışır. bu yavşaklık kısmı. ılıklık kısmı da malum.

halbuki hayvan gibi bakacaksın, hatta kadını sözle taciz edeceksin. yavşak yavşak triplere girmeyeceksin. hepimiz gerçeğin ne olduğunu biliyoruz, bu kadar kasmayın. kadın da kendi olması gereken haline dönecektir çok rahatsız oluyorsa. yok, rahatsız olmuyorsa zaten namussuzdur, vurduruyordur.
efendi erkektir. ama tavlama taktiği olarakta kullanıyor olabilir.
ılık değildir. dik dik harama bakmak istemiyordur.
allah korkusu olan erkektir. abazan duygularını dizginleyemeyip kızları dikizleyen yazarlara dert olmuştur.
Hangi birine bakacak her yer meme olmuş, işimiz var gücümüz var.
bakarken yakalanmak harbiden öküzlüktür. yani hic bakmamak demek her yere bakarim ama oraya bakmam demek ayrica sorunlu bir davranistir.normal sekilde bir insana bakarken memelerine de bakmis oluyosun zaten. öküz gibi tek bir noktaya sabit bakiyosan da ee orasi senin hayvanligin.
nasıl bir erkektir anlamak zordur. evet.