bugün

giyilen tayt senin değilse, üşüyen popo da senin değilse bi sorun yok.. bırakın millet istediğini giysin..
yakışıklı bir erkek postürümü ve bacaklarımın düzgünlüğünü görsün de bana teklif etsin diye düşünen kızdır.
abazan kişilerin daha çok sahada görmek istedikleri tablodur.
(bkz: taytlı fotorağlar için tıklayınız)
işin içinde moda, güzellik* ve dikkat çekmek varsa soğuk da neymiş bunların yanında. üşüdüğünü belli etmemek için de şekilden şekile girerler. yahu ben bile üşüyorum gördükçe.
(bkz: donmak pahasına karizmatik olmak)
(bkz: donmak pahasına seksi olmak)
veya
(bkz: donmak pahasına seksi ya da güzel olduğunu sanmak)
(bkz: göt benim sana ne oluyor)
kendilerini sıkan birşeylerin olmasından hoşlanan insanlardır onlar.
bırak giysinler.
(bkz: tayt giyen kızlar)
en asil duygunun insanıdır. allah akıl fikir versindir. *
buyrun buyrun. ısıtacak erkeklerimiz üst kattadır.
(bkz: vicdansız kızlar)
- feyk olum bunlar
+ neyk
- feyk amk feyk
+ haklısın rıza

ayrıca çocuk cesedi saklanabilecek çantayla okula gelip de ellerinde hala kitap taşıyan bununla da yetinmeyip çantasına çocuk cesedi yerine sadece selpak vb. sığdırabilen sığ...
gösterecek başka bir şeyi olmadığından donamk pahasına bacaklarını göstermeye çalışan kızlardır.
otobüs arkası kadar götü olduğu halde halen giymekte inat edenlerin göz zevkinin içine ettiği durumdur.
çanak'tan yayın yapmayı seven kızlardır. üşümek bilmezler.
türkiye şeker ve pekmez borsasında söz sahibeleridir.
tayt giyip üşümek yada diğer abazan arkadaşların yaptığı cinsel içerikli yorumlar bir kenera da, bu moda firmalarının her yıl tüketimi belli ürünler üzerinde toplayıp parayı indirmesini nasıl görmezden geliyorsunuz anlamıyorum. vitrinde ne görürseniz alıp üzerinize geçiriyorsunuz. sizin kendi kişiliğiniz, özel zevkleriniz, giymekten hoşalandığınız özgün şeyler, kısacası bir zevkiniz yok mu yahu? bu kadar mı güdülmeye muhtaçsınız ki, giyiminizi bile başka kafalar belirliyor? bir caddeye çıkayım diyorum aynı şekilde giyinmiş binlerce hatun görüyorum etrafta. bir bakıma iyi oluyor, en azından bilinçli kadın profilleri kendini belli ediyor. az da olsa insan mutlu oluyor tabi.
kıçı başı bizi ilgilendirmezde,

mümkünse şişkolar giyipte göz zevkimizi bozmasın,

tabı bide cok zayıflarda giymesin..
ugglerini göstermek için giyinen kızlardır. bu daha kötü oldu evet.
bir rivayete gore sexi gorunmek icin yapilan eylemdir. (bkz: kis ortasinda yari ciplak gezmek)
kimseyi ilgilendirmeyen kızlardır. özellikle de, dinden imandan bahs edip, kızların bacaklarına bakan ibneleri hiç alakadar etmez.
bazıları krem kullandıktan sonra giyer. bu yüzden üşümezler.
poponun sağ ve sol yanağını göstermek isteyen kişidir..
ısrarla giymeye devam etmeliler. hatta ben bu konuda daha ısrarcıyım.