bugün

Aslında bu konuda sinirleniyorum madem üşüyorsun niye daha kalın bir şey giyinmiyorsun man kafa?? Hava atmak, poposunun güzelliğini(görecelidir) göstermek için uğraşan kızdır. Daha kalın bir pantolon zorla giydirilmelidir.
götlerinin taş kesilmesini isteyen kızlardır.
calisan motor usumez.
(bkz: tayt giyen kızın ahlak anlayışı)
(bkz: çalışan motor üşümez)
yeni moda (bkz: kadife tayt) sayesinde ortadan kalkan bir sorun bu. *
hadi kalın tayt giyen neysede. taytın inceliğinden kilotu görünen kızları önce ailelerine sonrada Allah' a emanet ediyoruz.
gerizekalı kızlardır. götüü sergileyecek diye donar.
yünlü taytlar girince , kis ayi icin üretilmis taytlar yani. götleri donmayan kizlardir.

ha diyorsaniz yanimizda tirtir titriyorlar, "askom dondoomm yaagg" diye kafamizi sisiriyorlar. ona lafim yok.
allah akil fikir versin öyle kizlara.

edit: imla
kuku santrali devrede olduğu için dert etmeyen kızlardır.
başka insanların içini ısıttığını bildiği için fedakar kızdır..
üzerine bihter çizmesi giyen kızlardır.
Unutulmaması gereken şey çalışan motor üşümez.
-10 derecede mini etek altına ince çorap giyen kızlardır.
karışılmaması gereken kızlardır efendim, yerim yerim.
sırf kalçasını ön planda tutabilmek iklimi şartları önemsemeyen kız tipidir.
yanıyordur canım. donsa niye giysin? yanıyordur o, yanıyordur...
taytın rahatlığına alışmış kızdır. bundan sonra artık hiç bir şey ona tayt kadar rahat gelmeyecektir.
taytın sadece yazlık bir ürün olduğunu düşünen saftiroz yazar söylemi.
nasıl yazlık t-shirt kışlık t-shirt varsa yazlık tayt kışlık tayt da mevcuttur. kışlık olanlar genelde dışardan ayırt edilmez, içi polar yada termal olur.
Gosteris, teshir delisi kızlardır.
kışlık taytların olmadığını mı sanıyorsunuz.dağlarda yürüyüş yaparken bile içi yünlü tayt giyilebiir.
amlarından buhar çıksa da izlesek kızlarıdır. yok lan yok şaka yaptım. basma etek giyin daha iyi amk.
taytın yerine göre yargılanması gereken kızlardır.

yer: kumaşın cinsi. mukaddes teyze yorumu. penye mi bu? pazen mi kumaşı? yeri de güzelmiş.

her neyse şimdi bu taytların ince olanı var . hani böyle giymemişte bacağını siyah boyayla boyamış gibi görünüyor. heh onu kışın nasıl giyiyonuz bacım. götünüz kristalleşince hoşunuza mı gidiyor?

(bkz: buzlanma)

ama şimdi tayt dediğimiz şey ciddi anlamda çok rahat bir milli kıyafetimiz. onun kalın olanları var hem onlar bacakları sardığı için üşütmüyor da. bir de çizmeleri çektiniz mi gelsin sibiryalar gitsin kutuplar.

çorapsız şortu giyeni gördük biz kıza dedik götün donmuyor mu? dedi ben de ısıtmalarını bekliyorum.

yaa.
kafasızlardır. şöyle ki totoları tayt giydiklerinde donuyorsa yazlık tayt giymiş kafasızdır. yoksa kış için üretilmiş taytların üşütmediği kızlar tarafından bilinmekte erkekler tarafından ise tahmin bile edilememektedir.
Ağızlarının suyu aksa da bakmaya devam eden erkeklerle eş değerdir.
güncel Önemli Başlıklar