bugün

acınılası durumdaki insandır, büyük türk dü$ünürü gülben ergen varken pink floyd ve saz arkada$larını dinler.. bir de ha ha ha hay sen güne$ ben ay gibi deruni anlamlar ta$ıyan bi' kelam dururken we don't need no education gibi cümlelere anlam yüklemeye çalı$ırlar.

burdan hepsini kınıyor hak yolunu bulmaları için çağrımı yapıyorum.
gülben ergen'in hareket haline geçmesini bekleyen muhterem. *
aynı zamanda nejat yava$geldesaçınba$ındağılmasınoğulları dururken john lennon dinleyip, felsefe yapmaya çalı$ırlar.
"evet, gülben ergen dinleyenler akp'ye oy verirler. göbekli ve kıllıdırlar aynı zamanda bunlar. hem kendi iradeleri olmadığı için kömür yardımı veren kimse, ona oy verirler.

oysa diğer yanda mükemmel bir parti var, chp. ne kadar yükselirsek kültürel ve zeka anlamında, chp'ye o kadar yaklaşırız."

ulan şuraya dalga maksatlı

bu ceza bu hükmün sonu nereye,
dayanmaz yüreğim belki seneye.

yazıp milleti ağlatacaktım ama dellendirdiniz yine. bunlar akp'ye oy verirlermiş, sen bu kafayla pink floyd dinlesen ne halta yarar? anlamamışsındır; sen sadece çarkın dişlilerinden biri, duvardaki tuğlalardan en sert olanısın. hakikaten bu sözlüktekiler eleştirmeyi bile bilmiyor, yazım kurallarını bilmemelerinin yanında.
halen daha durumun ehemmiyetini anlamayan yazarlar olduğunu farkettirmi$tir.. pink floyd gibi sistem ele$tirisi yapıp sürekli bi melankolik havada geçen $arkılar yapmayla bu dünya dönmez arkada$, eğlenmek lazım. bunun için en güzel isimde $üphesiz ki gülben ergen'dir..

ha eğer sistem ele$tirisi, toplumsal sorunlar konu olacaksa bunu da en iyi gülben ergen yapar zaten, hemen bkz çakızlıyorum; (bkz: arka sokaklarda neler oluyor) . yaa yaaa.
çam sakızı varken kahvaltıda çoban armağanı yiyen insandır. delidir.
damlaya damlaya göl olmayan insandır, zavallıdır. bütünsüzlük paradoksunda boğulmaya mahkumdur.
al gülüm ver gülüm senkronuna uymaz. uçkağıtçıdır. alır ama vermez, göstermez bile. zavallının önde gideni, fakir edebiyatçısıdır.
gösterse bile elletmesini beklemeyin bundan. çünkü zavallıdır, kulakları nerden anlası pinki fuloydu da gülbenden vazgeçsin? mantıksız.
kanal d haber varken star haber izleyen zavallıdan başkası değildir. gündemi doğru takip edemez. gülben ergen ile, cem uzan seçim propagandası yaparken tanışmıştır. oysa kanal d izleseydi, pink floyd'un kıbrıs'ta konser vereceğinden haberi olurdu ve hayatı değişirdi. ama olamadı. zavallıdır.
videoları youtube varken metcafe'den izler bu zavallı tip. dünyadan haberi yoktur. modernite yoksunudur.
nedendir anlamam, yerli sigara da içmez. "mis gibi tekel 2001 varken, niye camel içiyorsun a zavallı?!" diye sormak istediğim insandır. yerli sermaye düşmanı pespayedir.
otobüse binmez, minibüsten koşarak kaçar. metro zaten onun uyanık gezdiği saatlede çalışmaz. taksilerde gezinir, güya marifet. yalnız gariptir ki takside gülben ergen çalma ihtimali daha yüksek. enteresan.
ironiden anlamayan nesle aşina değildir, ironiden anlayan nestle sever. bu da bi renk tabi.
nutellayı eksik etmez gülben ergen dinlerken. yalnız yemez nutellayı, ağına düşürecek hatunlar / ergegler yoktur yanında. onlar düşene kadar son kullanma tarihi geçecek. ama?! ahah evet, gülben ergen'in son kullanma tarihi geçmez di mi? ama pink floyd fani, mat ani.
bi de şey var, tavla oynamaz ama pişbirik atar. neymiş, kağıt oynarken daha az ses çıkıyormuş, müziği daha iyi duyuyormuş bu. hmm ondan. bi de, kağıt dizisindeki "kız" ablamız var ya, hani kupa kızı, karo kızı filan. gülben'i hatırlatıyomuş buna. hüzünlendirici. şenlendirmeyici.
seviştikten sonra gömleğini camdan atarmış bunların erkek olanları. hani sevisme sonrasi erkegin gomlegini giyen kadina giciklik olsun diye. zavallı işte ne gelir elden, iyi ki pink floyd dinlemiyo bu. bi de dinlese, neler yapar kim bilir.
vi dont nid nooou edukeyşın filan
bundan hakem yapsan anadolu takımlarının penaltısını vermez, üç büyükler onun gözünde 3-0 galiptir. maç yönetirken, insanlar zanneder ki kulağındaki kulaklığı diğer hakemlerle iletişim kurmak için kullanıyo. yok öyle bi şey!
ah evet çok zekisiniz, bildiniz.
gülben ergen dinliyo.
eski sevgilisi evlenmişse ve iş işten geçmişse "düğünlerinde gülben ergen çaldılar mı lan acaba?" diye düşünecek(!) kadar yüzeysel zavallıdır.
sırf gülben ergen dururken daha güzel görünüyor diye pink floyd'dan vazgeçmeyi bile düşünür bu andaval. oysa ki işleyen demir pas tutmaz koçum, dur dur nereye kadar
durgun piyasanın statükoya etkisini irdelerken aklından kurduğu psiko-analitik tümdengelimlerin pink floyd'dan kaynaklandığını zanneder, ezoterik ve ezik zavallıdır.
oysa ki gülben ergen'in müzikal felsefesinden bir haberi olsa var ya federasyonlar konfederasyonlar peşinden koşar bunun.
telefonu "alouğ?" diye açmaz bu entel dantel kirikirimov. "efendim?" der böyle gaayet entel ağzıyla. işte bunu seviyorum!
evet canlar, farkedeyazdım ki sözlükte pek çok olaylar dönmü$, çokları gülben ergen'i dandirik bi sanatçı olarak göstermeye ba$lamı$, $öyle biline ki bu adamlara balyozla dalarım ben, ona göre ayaklarını denk alsınlar.

hah $öyle lan kıvama geliyorsunuz.
dedirten entry yazdığı için bir çok sözlükten uçurulmuştur. şimdi insan düşünemeden edemiyor, pink floyd dinleyen insan nası böyle bir hata yapabilir? ha nasıl?
ama duur duur, bence şaşırmamak lazım. gülben dinliyor olsaydı uçan değil uçuran olacaktı.
uçacaksın, uçacaksın, havalara uçacaksıığığın (son hecede tremolo var)
tabii fanboydur. protest seni. gülben ergen diyoruz lan? kıçı kırın wannabe şarkılar yapan, iki cıy cıy solo atan grubumsuyu ne yapıyorsun hala? bırrak bu işleri gel demek isted..... istemiyorum lan dinle işte gülben ergen denildiği halde klasik formattan şaşmayan zavallıdır..*