bugün

Ülke olarak sevinci de, üzüntüyü de zirvelerde yaşadığımız bir gerçek. Düne kadar Ozan Tufan'ın saçındaki kepeğine kadar sokmadığımız yeri kalmamışken, bugün milli kahraman. Keza Burak da aynı. Gelelim Sinyor terim'e. Bu adamın ne kadar ballı oldugunu anlatmaya gerek yok. Bugün euro2016 da mucadele ediliyorsa; benim senin ne kadar etkin varsa Terim in de okadar var. X takımı Y yi yenmiş, z ile w berabere kalınca a'nın b'ye yenilmesi ile gruplara kaldık vesselam. Bugün de durum aynı. Düne kadar herşeyi dedik bu im"para"tor a. Hakliydik da, bugunde ben aynı şeyleri soyluyorum. Adamda ego var kardeşim. Antrenmanda yan bakana o forma feriştahı devreye girse haram. Fazla sürmez zaten arda'nın da milli formadan uzak kalması.
Velhasılı bukadar eleştiriyi dibine kadar hak eden bir egoistin gruplardan çıkarsak bizlere ülkeyi dar edeceği de bir gerçektir.
ibretlik tesbit.
Geçen bi entry yazdım f.t hakkında. Üfff ne salladım adamın arkasından. demin sildim gruptan çıkınca gelir bulur ziker diye. (bkz: manyak mısınız oğlum)
Çek Cumhuriyetini yenersek,ispanya Hırvatistanı yenerse,ingiltere Kuzey irlandayı yenerse,Almanya osurursa Polonya sırıtırsa Brezilya mal mal bakarsa,Fransa ne bakıyon lan derse Çin uff snne be slk derse oluşacak hadise.
Bugün oynanacak maçlar sonrası , sinyor terim tüm ülkeyi falakaya yatırır gibi bir olasılık durumu var şuanda.
TRT den başlamıştır geçirmeye gruptan çıkmadan. Avrupanın en çok kazanan üçüncü antrenörü ise en az yarı final oynatmalı ve iki jenerasyon yetiştirmeli, hollandayı yeniyoruz terim altın jenerasyon diye ilan ediyor Hırvatlara yeniliyoruz bunlardan bu kadar olur diyor, kazandığında nasıl davranıyorsa kaybettiğinde aynısı ona yapıldığında konuşmamalı o zaman.
3 maçtan birini yenince gruptan çıktığın bir turnuva için abartılı yorum olmuş.
affedersiniz ama eşşeği oynatsan doğru oyunla rahat 4 puan alırdı zaten.
çokta şey yapmamak lazım.
(bkz: sen sikilmeye baştan meyillisin)
güncel Önemli Başlıklar