bugün

kısaca midesizliktir.
(bkz: ekip çalışması)
(bkz: çıplak götle şaka olmaz)
(bkz: grup seks esnasında yaşanacak en dumur olaylar)
(bkz: gruptan tanıdık çıkması)
sosyal bir hadisedir.
Kimsenin sevdiğiyle yapacağını düşünmediğim fantezi türü. Sevdiğini başka erkekle paylaşmak hayvanlarda dahi görülen bir durum değildir. Ki genelde bu tarz şeyler yapan abazan güruh 2 tane fahişe bulur yapar.
çeşitlidir.

f: bağyan
m: adam, sap, her ne ise işte ondan...

ffm, fmm, fffm, ffmm, fmmm, ffffm, fffmm, ffmmm, fmmmm* olabilir.
dursun: ula temel, bu akşam grup seks yapalum. ne dersun?
temel: yapalım ula, kim kim?
dursun: sen, ben, bir de karın gelirse üç kişi oluruz.
bütün dünya buna inansa, hayat bayram olsa, insanlar el ele tutuşsa birlik olsa uzansak sonsuza...

şarkılar seni söyler.
akıl akıldan üstündür mantığıyla biraraya gelenlerin pozisyon zenginliğini artırmak amacıyla yaptıkları eylemdir.
grup arasındaki yardımlaşma ve dayanışmayı artırır.
(bkz: birlikten kuvvet doğar)
(bkz: birimiz hepimiz hepimiz birimiz icin)
aşk ve şehvet ikilisinden aşkın devre dışı kalıp şehvetin tamamen ön plana çıktığı seks türüdür. kim kime dum dumadır.
bir şeyin nesi var iki şeyin sesi var mantığıyla yapılan ilişki biçimi.
insan doğasına aykırı olan durumdur . (bkz: kalabalığı sevmem)
imece usulü sevişme yöntemi. ya da imece usulü fantezi olayı.
(bkz: organize haz örgütü)
insanın hangisine odaklanacağını şaşırdığı seks türüdür.
30 erkek ve 1 kadından oluşan versiyonlarının yanından bile geçilmeyeceği aksiyondur.
odak problemi yaşanmaz. grup bile olsa yapılan seks tek bir kişiyle yapılır. aksi mümkün değildir, olamaz.

fantazidir, haliyle çoğu insan için yaşanması mümkün değildir.

detaylar az sonra...

edit before ekle: gayet güzel lan.
olası sikko alternatif rock grubu ismi.
(bkz: Halay başı çek çek bizim halayı)
ayıptır,tadı acaba nasıldır ?

(bkz: günah)
herkesin hayatta bir kez de olsa yapmak isteyeceği eylemdir. ama kimisi de istemez tabi.
seksin anlamını yitirmesine neden olan uyumlu ve kombinasyonel biçimde sevişilmesidir.
Uğur böceklerinin, hem de saatlerce, delicesine, evire çevire grup sex yapan tek böcek cinsi olduğunu öğrendiğim an o terlikler de pabuçlar da var ya, topunuzun taaa... diyesim geldiydi. Durduk yerde kıllandım şimdi, ben elimde parmağımda gezdirdiğimi sanıyodum o çocuk aklımla, heyvan sabi sübyan demeden bana siftiniyomuş da haberim yokmuş.
kimin eli kimin cebinde şekil gavur işi seks.

(bkz: who made who)