bugün

sadece griden belli oluyorsa, yazık... utanacak birşey yok demek ki o kadar.
neden gri anlatsana biraz.
Gri eşofman evde tercih ediyorum. Bi sağa bi sola sallanırken misafir erkek bile olsa gözüne takılıyor. O yuzden yalnızken tercih ediyorum. Sokakta bu eşofmanlarla ergenler bamyalarını 3 cm olarak gezdirebiliyor büyük cesaret.

z.e:

Başlığın kızlar tarafından açılmış olması ya da erkekler tarafından açılmış olması siz cinsiyetçi küçük varlıkların ayrıştırması olarak görüyorum.
ikinci olarak ergen diye nitelendiren arkadaşların güttüğü koyun kadar çoban s.km.liğim olduğunu unutmaması lazım. Keza ortaokulda teog ya da türevi sınava hazırlanırken bizler buradaydık.
Üçüncü olarak da sol framde çoğalan eşofman başlıkları türemişken erkeklerin genel problemi olan ( tabii burda büyük bir organdan bahsediyorum, anlamayabilir) saklama mevzusu her daim başımıza dert olabiliyor. Gri eşofmanda bu handikaplardan biri. Ok coni? Şimdi kumda oynamaya devam edebilirsin.
görsel

gri olmasa da belli oluyor. haşmetinden sual olunmaz.
bundan bize ne olması.
(bkz: erol büyükburç un pantolonuna patlıcan koyması)
la bu ergenler neyin kafasını yaşıyor analamak zor.

faturaları vergileri düşünmekten karı karşımızda

soyunsa haberimiz olmayacak, herifin aklı alemin

tarrağında. nediyim. almanya reyizi gıganiiiyyyy.
Başlığı açanların erkek olması da çok manidar.
bunu özellikle parti mitinglerimizde giyiyorum.
partili genç kızlarımızın daha azgın, coşkulu, heyecanlı bir şekilde olmasını sağlıyorum.
(bkz: yoruldum)
sokakta yürürken dişilerin size hayran hayran bakmasına neden olan penistir. tabi bunun için 19+ cm penisiniz olması gerekir zira kadınların tebessümle ve hayranlıkla bakmasının yerini alaycı bir bakışın almasını istemeyiz.
(bkz: gri eşofman suçtur)
(bkz: gri eşofman altındaki piton)
benimki dikleşince birde sağa solada bükülmüyor o esnada bir şekilde indirmezsem öyle kalır.çadır gibi büyük penis büyük zorluk getirir.
tuvaletten çıkınca minik bir "su" damlası eşlik edecektir.
görsel
Hayra alamet değildir.
görmek isteyen bakar.
yalamak isterdim.
geldim bu konu hakkında taktik verecektim. nasıl kamufle edeceğinizi yazacaktım.
melisa abla patlamış.
çıkıyorum.