bugün

Zamanında her gece izlerdim. Manzaraları mükemmel film.
Amerikanın yarısı Facebook larını kaybetti.

izlerim izlerim doyamam.
Yerçekimi anlamına gelen ingilizce kelime.
Sandra Bullock ve George Clooney'nin başrollerinde olduğu, 2013 yapımı bir kurtuluş filmi.
Beklediğim kalitede bir film ile karşılaştım, farklı ve gerçekçi uzay macerası ile oluşan o bunaltıcı his 'götürseler uzaya gider misin? ' sorusuna verilecek cevabı bir kez daha düşündürüyor.
Küçük istisnaları da saymazsak filmin tek kişi ile gitmesini ayrıca sevdim, Sandra Bullock 'ı zaten severdim daha da sevdim.
(bkz: hande yener) ve (bkz: faydee) nin düeti. fizy'ye düşmüştür.
Goruntu yonetmenligi son derece basarili. Roma filmini izleme nedeni.
law gravity, natural law bağlamında sadece hayali bir kavramdır. natural law, insanların yalnızca tanrının iradesi dahilinde olan ve bütün yasalara vücut veren eternal law'unu anlayabildikleri kısımdır der thomas aquinas
Rivayet edilir ki yani iss deki astronotlarin soyledigi kadariyla en gercekci cekilmis film imis.
Zira guzel bir filmdi.
Leş gibi bir bullet for my valentine albümü. Grubun en kötü albümü.
bullet for my valentine'ın 29 haziran 2018'de çıkacak altıncı stüdyo albümü. V ve i harflerinin renkli olmasının nedeni vi'nın 6 rakamı anlamına gelmesidir.

görsel

Edit: gelmiş geçmiş en kötü bfmv albümüdür. Venom bile bu kadar leş değildi.
Hande Yener ve faydee'nin düet yapacağı şarkının adıdır. Söz müzik : mert ekren.
Evrenin yapi tasidir isik ve madde ile.
Yer cekimi dalgalari hakkinda uzun uzun yazmak isterim de simdilik ugrasamayacagim.
isik hizinda hareket eden ve her maddede yer alan gorunmez dalgalardir.
Tum galaksiler, yildizlar, gezegenler bundan nasiplenir.
muhteşem filmdir. inceleme yapmıyacağım yeterince entry var yukarlarda sadece öneririm.
Beyaz tv'de yayınlanan ve Sandra bullock bacımın an itibariyle atmosfere giriş yaptığı filmdir.
baby,
it's been a long time coming,
such a long, long time.'dır.

Coldplay'dir.
Günün şarkısıdır.
Can'dır.
güzel film, hoşuma gitmişti. ancak bir interstellar gibi değil.
Kendi kategorisindeki başyapıt niteliğinde filmlerin yanında biraz yetersiz kalsada güzel filmdir oldukça etkileyici ve sürükleyicidir george clooneyin filmde sandra bullocka nispeten daha az Gözükmesi üzmüştür.
çok yetenekli bir yönetmene ( Alfonso Cuaron) ait olan filmdir. bazı sahnelerinde insanı cidden germekte hatta insana yalnızlığın ve çaresizliğin en fazla ne denli yaşanabileceği konusunda bir fikir vermektedir. uzaydan dünyaya baktığımız görüntülerde ise dünya karanlığın ortasında renkli(bu kelimenin içine birçok anlamı sığdırabiliriz) bir gezegendir. filmin bu renkli gezegeni kurtarmak gibi bir amacı da yoktur üstelik. çok iyi işlenmiş öf püf demeden izlenebilecek iyi bir filmdir. ancak bu filmde beni rahatsız eden bir konu da inceden inceye işlenmiştir. örneğin benzer diğer Amerikan filmlerinde ve bu filmde de olduğu gibi astronot kadın yani bilim insanı aşırı erkeksi işlenmiştir. hatta filmde açıktan açığa onun erkek olmasını bekledikleri için ailesinin, ona erkek ismi koyduğu hikayesi bile vardır. bu hikayeden sonra bu erkeksi kadının uzay boşluğunda kadın olma hikayesini de izlemeye başlarız. hatta sandra block kaç defa cenin pozisyonunda resmedilmiştir film boyunca. anlıyoruz ki bu erkeksi tipten yeni bir kadın doğmaya başlamaktadır. doğumun gerçekleşmesi için uzay boşluğunda bir de fedakar erkeğe ihtiyaç vardır. bu şartları sağlayan film, uzayda evrilen ruhen güçlü bedenen zayıflamış sandrayı dünyamıza yeniden indirmiş ve ona ikinci bir yaşamın kapısını aralamıştır.
başlarda şahane ama sonrası biraz rutine bağlıyor.

yine de kendinizi olayda yer alan astronotların yerine koyduğunuzda durum cidden çok can sıkıcı.

ruhum daraldı şahsen o taklalar esnasında.
gravity 2000.
basimaa bir is gelmeyecekse overrateddir.
hindistan ve mars uydu projesi mi ?
73 milyon mu ?
haaleluya haaleluya..
ayrıca o filme laf ettirmem..
filminin bütçesi 100 Milyon dolardır. karşılaştırma için söylüyorum, Hindistanın Mars Uydusu projesinin toplam bütçesi 73 Milyon dolardır.
Isaac newton'ın popi olabilmek için uydurduğu palavra. Yok öyle bişey.

*Balkondan atlar.
iyi film iyi, adamlar tuvalet kadar uyduda film çekiyorlar izleniyor, hepsi otomobil bagajında geçen film çekiyorlar izleniyor, allam allam bir de şu recep ivedike bak, bizim suçumuz nedir allam.
güncel Önemli Başlıklar