bugün

4. nesil uuser. *
(bkz: glory)
mutlaka yakından tanınması gereken, esprili, yeterince uzun, naif ve zorlu bir frontman.* odasının dağınık olması konusuna hiç değinmiyorum bile. uzun zaman sonra aynı yerlerde yazma şerefine eriştim.* (bkz: hıp)
bir yandan makina muhendisligi ile cebellesirken diger yandan hayatini muzige adamış; acaip sıcak kanlı, muhabbet dolu, keyifli insan, metaroth'un güçlü vokalisti, her türlü meslektaşım. Bizim donem Bursa gruplarinin neler yapabilecegini camiaya anlatmayi, bir araya gelip aynı sahneyi paylaşmayı, bir de düet ile tadından yenmeyecek kıvamda bir organizasyon dilediğim, hoşgelen yazar, kardeş.
(bkz: orgy) (bkz: allah korusun lan)
Hayatimda en cok sevip, en cok kufrettigim insandir. Aramizdaki elektrik; cok simsekler dogurdu*, cok can yakti *. benim metaryelist ve odak, onun ise duygusal ve detay bir insan olmasi aramizda da cok cereyanlar yaratmaya yetti de artti. Ama biz her zaman bu enerji'den sinerji yaratmayi bildik.
kendimi surekli bir talent scout havasinda dolasmama neden olmasini, yuzumu kara cikartmamasi ve ne onemlisi her zaman guvenebilceginiz bir dost olmasi *, hayatimda onu benim icin butun kiz arkadaslarimdan daha onemli bir yere sahip kilmistir. *
Kendisini makine muhendisi olarak tanimlamaya calisan bir insan olsada, asil meslegini ve yeteneklerini cumle alem asla unutmayacaktir *

Hayatimda tanidim en paradoks adamsin, geldin bir de burda karsima ciktin! simdi git birde yazdiklarinla ugras dur, ulan ben sizden kacip, 10.000 mil uzaga firlattim kendimi, yok anam yok, re-union sart *
adamımdır gory... kardeşimdir... kafa sesinin kralıdır*
ing. kanlı, şiddet içerikli/dolu
şu an birlikte böğürtlenli şarap yudumladığımız lakin aristokrasi ve asaletle yakından bir bağı bulunmayan, söz konusu sakal yerine uzattığı * geniş omuzlarıyla arkadan görsem tanıyamayacağım dost.

büdüt: sabah sessiz sedasız terk eylemiş evi.
pek değerli hasmım. aramızda gayet "gory" bir savaş devam etmekte...

keşke tüm rakipler böyle olsa dedirtmelere doyamayan göbekli nur topu...
(bkz: o simdi asker)