bugün

(#34387042) ile ayarın hasını vermiş, yumruğunu masaya vurmuş yazar. tanımam etmem ama birilerine iyi kapak yapmış. elleri dert görmesin.
şuursuz fenerbahçe fanatiklerine verdiği ayarlarla kendini sevdiren adam gibi adam. klavyen dert görmesin dostum.
şahsımı savunduğu için borçlu olduğum, borcumu da galatasaray ve beşiktaş" ı karşılaştırmak gibi absürd bir harekette bulunmasına rağmen kendisini donuza eklemeyerek ödediğim yazar. gitmeden önce kendisine sir alex ferguson" un ünlü sözünü hatırlatmak isterim. artık ödeştik.

--spoiler--
" istatistikler mini etek gibidir, gerçekte görünmesi gerekeni asla göstermez "
--spoiler--

bu kadar bağlı kalmasın istatistiklere, futbolu saflığıyla sevsin. gerek yok derinleştirmeye çok fazla.
Her Galatasaray taraftarının örnek alması gereken realist bir yazar. Yazılarını çok severek okuduğum ve tarzını çok beğendiğimi de belirteyim. Bu sözlüğün futbol magandalarına değil böyle yazarlara ihtiyacı var.
köşe yazarı edası ile yazdığı maç analizlerini okuyup, değindiği noktaları genelikle haklı bulduğum realist yazar.
Zevkle takip ediyorum kardeşim seni. Yazılarını okumak keyif veriyor. Galatasaray'ın gündemindeki transferler hakkında bi kaç yorum yaparsan sevinirim.

Bir de bu sene kombine Kart almayi düşünüyorum. Sence keyifli bir sezon izler miyim ?
https://m.uludagsozluk.com/e/37135288/

La havle...
galatasaray hakkında doğru tespitleri olan bilgili yazar.
eğer spor yazarı yahut yorumcusu değilse ağır işsiz olduğunu düşünüyorum. evet.
mesleği istatistik üzerine olan yazar. *
Kalemini Çok beğendiğim bir yazardı. Piyasadaki çoğu yorumcudan daha iyi tespitleri olan güzel bir insandı. Umarım bir gün yine yazmaya başlar.
galatasaray başlıklarının altına baktığınızda başka bir nickle geri geldiği görülebilmektedir.
güncel Önemli Başlıklar