bugün 1977 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

google sozluk

 1. 3 0
  ben buna sözlük parsellemek diyorum.

  gün gelir bizi satın alırlar, paranın gözüne vururuz mantığından hareketle yapılan bir sözlük vardı. adı: facebook sözlük.. hatta yazarlarından biri ''olm isim hakkı nolcak la'' gibisinden bir şeyler karalamış. yazarlar hayallerinin gerçekleşmesi durumunda, ekşi'nin ve uludağ'ın anahtarlarını alacaklarını düşünüyordu. ''megali idea'' gibi haybeye bir ideal oysa bu..

  sözlük parsellemek adına pek yakında beklediğim bir sözlük de ''google sözlük''. hele bir açılsın da yorumlarımızı o zaman yazarız..
  #3427067
 2. 1 1
  ilk "türkçe" küfürün anlamını ben yazarım.
  #3427191
 3. 0 0
  googleın açmak yerine ekşi sözlükü satın alarak gerçekleştirebileceği projedir. valla ssg çok karlı çıkar bu anlaşmadan. zall da kafayı çalıştırırsa çok para kırabilir valla.**
  #4105855
google sozluk ile alakalı başlıklar