bugün

karşıyaka'nın yegane death metal gruplarından affliction'ın gitaristi emrahın öğrencisi... bir an önce çıraklıktan yazarlığa terfisini beklediğim insan aynı zamanda...
biryerlerden slayer ı çağrıştıran söz öbeği*.
(bkz: god must hate me)
(bkz: simple plan)
(bkz: serbest cagrisim)
2001 çıkışlı slayer albümü.

darkness of christ
disciple
god send death
new faith
cast down
threhold
exile
seven faces
bloodline
deviance
war zone
here comes the pain
payback
affliction'dan emrahın nikahını kaçıran kişi... ayıp ettin! gerçi gelsen yine çay bahçesine gelir gibi gelcektin.
slayer'in en berbat albumudur."tanri bizden nefret ediyor" anlamina gelir.ayni zamanda sozluge muzik konusunda kalite katan yazar arkadasimiz.*basarilarin devamini dileriz.
ah ulan reign in blood mu yapsaydım dedigim nikim * ama diğer slayer albümlerine gore vasat kalan albumdur cidden. normalde albumdeki sarkıların yarısından fazlası begenilir ama bunda yarısı guzel.
(bkz: the gods made heavy metal)
2.numaralı entrysine affiliction ne zaman black metal yaptı yahu şeklinde soru sorulası yazar yada albüm ismi başlığı.
pek sevmediğim slayer albümüdür . ayrıca bana bütün thrash yapan grupların en az bir tane vasat albüm yapması mı gerekiyor diye düşündüren albümdür .
Kendisi bir Prison Break'sever olmasının yanısıra bir yardımseverdir de aynı zamanda.
istanbul'a beklediğim 3 kişiden birisi. deplasmanda kader ortağım olması dilekleriyle...
istanbula gitme sansı suren kisi. (bkz: oss)
edit: (bkz: göte giren entryler)
istanbul'a gelirse karşıyaka maçlarına gitmesi mecburi olacak yazar. bizde zorlama yok. mecburi...

tezahürat da etmeli...son nefesi verir gibi; şahadet getirir gibi...
pösürmek ve şapşırtmak gibi iki anlamsız yansıma kelimeyi türkçemize kazandırmış, dil bilimci yazar.
sözlükteki iletisine metalciyim ben yazarak "ben hala buradayım" "yıkılmadım ayaktayım" imajı vermiş yazar.
şadi köksal'a haksızlık yaptığını düşünüyorum. bence o kadar da kel değil.
(bkz: tornacı parçası)
nikinin anlamı igrenç olan yazar, yazık..
(bkz: Disciple)
slayer'ın yanlış anlaşılmış, bir kaç şarkı dışında bomboş olan albümüdür.
slayer'ın harikulade 2001 çıkışlı albümüdür. bir sonraki albüm bu albümden 6 yıl sonra, 2007'de gelmiştir.
derslerden çakma konusunda bana rakip bir torna tesfiye insanı.
(bkz: slayer)
nickinin belirttiği ifadenin son derece yanlış olduğu yazar.
Slayer'ın Disciple adlı şarkısında geçen bir sözdür. Tanrı hepimizden nefret ediyor anlamına gelir.
güncel Önemli Başlıklar