bugün

yalan geçen mesaj attılar bana biz polisis gizli bir örgüte üye olmuşsunuz kontör vs istediler. Gizli olsalardı istemeyeceklerinden yanlış bir düşünce.
ben hep derim sayın recep tayyip erdoğan çok kıymetli bir başbakanımızdır, saygı değerdir.
Aslinda dogru bir iddia
Cok ciddiyim, boyle bir yazar vardi tanidigim hem de burada. Takip gorevlisiydi, nereden bildigime gelince, bir sure ayni evde ikamet etmistik.
Yani emniyet her forumu siteyi takibe aliyor bilinen bir sey zaten. Ancak genelde ortaligi kaynatacak, manupilasyon yapacak yazilari yoktu. Daha cok siyasi basliklari ve o basliklari acanlari irdeliyorlar.
Benim gordugum bu.

Edit: kalkip da adami ifsa edecek degilim, sormayin arkadaslar, bilginiz olsun diye yazdim, gerci bunun ne zarari var onu da cozemedim.
daha biraz önce öfke dolu bir entry giren bir yazarı şaşırtan başlık. hapiste görüşürüz pislikler!
(bkz: gizli sivil polis)
bana daha çok yasa dışı olanları değil de, ekepe dışı yazılanları takip ediyorlarmış gibi geliyor bu polis amcalar.. özellikle laiklik, cumhutiyet ve atatürk karşıtı yazılanlar sanki biraz da ağzımızdan kötü laf almak için yazılıyormuş gibi.. neyse ben karıştırmayayım ortalığı.. sevmiyorum lan sizi şakirtler..
bunların üniforma ile entry girenlerine sivil olmayan polis denir.

vesselam...