bugün

miss turkey 2010 birincisi!

1 nisan da geçti ama hala şaka olması ümidini taşımaktayım..
bi cobie smulders bi scarlett johansson değil tabi ama, başarılı bi çalışma olmuş. *
(bkz: ne güzel kız alsana böyle bi kız)
bildiğin sivilceli.
2010 türkiye güzeli olmuştur.
(bkz: hocam gizem demişsin ama bu kezban)
http://fotogaleri.haber7....593220100402082839965.jpg

nasıl bir güzellik kriterleri var anlamış değilim.
(bkz: afedersiniz ama olmamış bu)
bayan hindi 2010 yarışması birincisi olarak gayet hoş bence. he insan diyorsanız olmamış bencede.
16 mayıs 1960 (!) doğumluymuş. bu da sanırım 1 nisan şakası.

http://missturkey.ntvmsnb...m/adaylar/14-gizem-memic/
ankaralı hanımefendi. ama sanırsam ta mamaktan taa çayyoluna, taa altındağdan taa dikmene bütün ankara sathında her 5 kızdan 3 ünün kendisinden daha güzel olduğunu bizzat gözlemlerimle söyleyebilirim. jüri üyeleri için acilen;

(bkz: dünya göz hastanesi)
sivilcelerinin sebebini çok merak ettim neden acaba ? sizce.
güzel değil diyenlerin adriana lima ile aşk yaşadığını düşünüyorum. onla kıyaslıyorlar vesselam.
derhal absolut'un sponsor olması gerektiği,2010 türkiye güzeli.
bu hanım kızımızın katıldığı yarışmaya sanırım sadece yirmi kişi falan başvurdu, e mecburen hepsini de kabul etmişler. içlerinde bildiğin godzilla bile var. ama yine de gizem memiş o vasatların bile içinde vasattır. zaten bu hatunda bildiğin boksör tipi var. o burunla başka bişi olmaz.

mss boksör 2010
ciddi anlamda çirkin bir hatun. yani yarışmaya katılan onca enkaz arasında bile kötü görünüyor...
çirkin diyenlere verse çatır çatur yerleştirecekleri kızımız. pis sapıklar!
bu hatuncağızı beğenmeyenler sanırsınki ağacın budağına tahrik olup ziki kalkan adamların dolu olduğu bir ülkeden değil.
(bkz: bilmesek neyse)
kaba etime çizilicek kaş ve göz ile kendimle benzerlik kurabilceğim türkiye güzel. yok artık libron james!
(bkz: güzel mi güzel ne arar la miss turkey 2010 da)

tanım: miss turkey 2010'da, türkiye "güzeli" seçilen şahıstır.
hafif bıyık, sakal bırakıp saçlarınıda kestirse tam bi erkek lan bu. kadınsılık yok hacı.
angelina jolie ye taş çıkartacak güzellikteki 2010 türkiye güzeli hatun kişilik.
hiç kimsenin beğenmediği kız. türkiye güzeli... dizilerde oynayanlardan, sunuculardan farkı yok. sıradan, vasat bir tipi var. nerde o sıradışı güzeller? kalmadı artık. hepsi aynı model. her sene aynı tipler. takma kirpik olmasa kirpik yok, dudak desen o da yok.

bir de bu en güzel oldukları, en özenli makyajla kaplandıkları halleri. gerisini siz düşünün artık.
miss turkey 2010'un en güzeli.

ama öyle değil işte. hadi yüz güzelliğini geçtim, bari fiziğin güzel olsun! hadi güzellikten geçtim bari asaletin olsun, çekiciliğin olsun, en azından kadınsı bir duruşun olsun!
bakışlarında bir sıcaklık olsun!

not: benden güzel orası ayrı.
türkiye'de güzel kızların yarışmaya katılmadığının göstergesi olan miss turkey birincisi.

kıçıma kaş göz çizsem... klişesinin gerçek olacağını düşünmemiştim.
miss turkey de birinci seçilmiş ama sondan mı baştan mı birinci olduğu söylenmemiştir ve gecikmeli de olsa 1 nisan şakası yapılmıştır.

(bkz: dostum birinci demişsin ama bu sondan birinci)
(bkz: aksini düşünemiyorum)