bugün

en acı bir olaydır. insanın bütün şevkini bütün heyecanını kıran ve girilmek istenen entryi girmiş olan yazara karşı hem bir yakınlık hem de bir nefret hissetmeye neden olan durumdur...*
(#3503664)
girilen entrye artı oy vererek başka başlıklara yönelmek gerekir. sonuçta senin düşüncendir. önemli olan orda olması değil mi? tamam işte sende kendine artı oy vermiş gibi düşün ve takdir et.
(bkz: girilmesi dusunulen entry nin yazilmis olmasi)
(bkz: açılmak istenen başlığın zaten açılmış olması)
(bkz: açmak istenilen başlıkların önceden açılmış olması)
sol frameden başlığa tıklanır. o anda neler yazılacağı bir anda planlanır. önce entryler okunmaya başlanır ve sonra ''hadi be!'' denilir içten. çünkü; sözlük yazarı kafasında planladıklarını başka bir yazarın yazmış olduğunu görmüştür. ''neyse'' denilir içten ve tekrar sol frameye dönülür. tekerrür etmesi muhtemeldir olayın.
(bkz: aramaya inanmak)*
baslığı görünce akla ilk gelen şeylerin, başlığa tıklanıldığında bizden önce * başka birisinin zaten yazdığını görüp kahrolma hadisesidir.
-entryni sil. yoksa azına sıçarım senin.
+niye ya! formata uygun. kimseye çemkirmiyor. kimseyi kategorize etmiyor.
-silecen.
+niye?
-önce benim aklıma geldi.
+silmem.
-silsene lütfen.
+hayır.
-silsen ölür müsün mnkym.
+silmeyecem.
-yalvarırım sil. ühühühü.
yazılan entry'nin, yazana aferin, gerçekten pekiyi, pek güzel düşünmüş yazmış şeklinde düşünülmesinden ötürü, aynı amaca hizmet eden mevcut butona basma, yazıyı artı oylama nedenidir.**
hele ki uzun bir şey olacaksa feryat figan durumu söz konusu olabilir.
Tüm hevesi kaçıran olaydır. Heyecanla başlığa girilir ve tam entry girmek için hazırlanırken entrynin zaten girilmiş olduğu görülür. O entry'yi giren yazarı eksiliyorum ben sinirden.
o entrynin açık oylanması ile sonuçlanır.