bugün

dürüstlük...
Sözlük?
(bkz: cuckold) ilişkilerin anormal görülmesi.
giderek normalleşiyor.
namuslu insan. evet. teşekkürler.
Yok olmuyorlar efenim. Tek tek evrimleşiyorlar.
Ne prim yapıyorsa ona evriliyoruz. Bazıları da böyle arada kaynıyor. Yapacak bir şey yok. Hayatın -insanlığın- kanunu bu. Sevgi, saygı kazandığı gün ona da evriliriz biz. işte böyle de bukelamun bi cinsiz. Ehehe.
Güvendir efendim ya da haysiyet belki biraz da sabır insana dair ne varsa giderek yok oluyor işte. Biraz da gençliğimdir.
Tam 5 yıl sonra sözlüğe gelmenin muhteşem heyecanını da paylaşmak isterim.
Okuyunca kazanılmıyor. Para ticarette bu devir ticaret devri . Öyle okuyup memur olayım dersen karnını anca doyurursun
her gün haberlerde bir yerlerin kuruduğunu izliyorum net olarak H2O savaşları 5 yılı geçmez görünüyor ne yazık ki
insanlik bence. insana dair ozellikler tek tek yok oluyor cunku. vicdan, merhamet, empati, saygi, sadakat, yardimlasma duygusu… cevremde bulamiyorum, bulan soylesin.
(bkz: din)
Dürüstlük. Dürüst olmak çok zor geliyor insanlara. Dürüstlerede patavatsiz gözüyle bakiyorlar. yoruyorlar insani.
Sadece insanların iç yüzünü daha çok görmeye, daha iyi analiz etmeye başladık, daha çok insan tanımaya başladık, eskiden de bazı şeyler aynıydı, hiçbir şeyin azaldığını veya yok olduğunu düşünmüyorum. Daha çok fırsat yakaladikca insanoğlu daha da nankorlesmeye başladı hepsi bu.
Gerçek aşk
insanlık
Medeniyet.
Vicdan merhamet iyilik vefa . Doğa su meyve sebze lezzeti.
Türk lirasının değeri arkadaşlar abartısız söylüyorum tek gece yemek için abur cubur alsanız kaçınız 50 liranın kılçıksız yeteceğine inanır ama dis devletlerde yaşayanlar bilir ki 50 birime haftalık yiyecek düzersin dolabına hele ki öğrenciysen orada da.
ilgi ve sevgi.
gerçek aşk, gerçek sevgi.
menfaate dayalı olmayan dostluk ilişkileri
insanlar arası hoşgörü, saygı.
tahammül.kimsede kalmadı.
gerçek aşk, türk lirası, uludağ sözlük.
inancım.
Çocukluğumdanda uzak sevdaya hasretliğim...
Hayata ve sevgiye olan inancım.
uludağ sözlük.
vefa. istanbul'da bir semt adı. çok gülüyorum.
görsel