bugün

tam üyelik müzakerelerinin içine eden ulusalcıdır. üç beş ağaç için, ekonomik büyümemize ket vurmuştur.
ab'nin ''gezi parkı eylemlerine olan müdahale rezilliktir'' açıklamasını bilmeyen, sabah akşam makarna yiyerek beynine zarar veren insan söylemi.
beş para etmez ulusalcıdır.
ab kimmiş de rezil oluyoruz lan, herkes işine baksın. olimpiyatlar gidiyor elden ben ona yanıyorum.
ülkesinde olan bitenden haberi olmayan bir koyunun (evet açık ve net, özür dilemiyorum) beyanı.
göt yiyorsa meydanlara çıkılıp engellenebilecek ulusalcıdır. varsa götün hodri meydan.
hükümet sözcüsü muhtemel beyanıdır.
ab ne la? hala ab ye girmeye çalışan birilerinin olması da bir acayip arkadaş. neyin kafasını yaşıyorsunuz siz?
''ondan sonra falan amerikancı filan ingiliz ajanı dersiniz'' cevabı verilebilecek sözdür. ab'den ne gördün bu zamana kadar? çok mu umrunda ha bire protesto ettiğin ülkelerdeki imajın? sen hiç avrupa'da eylem yapan insanlara polisin ne yaptığına tanık oldun mu dalyarak? sen biber gazı yedim diye ağlıyorsun, aynısı avrupada olsa adamın götüne jop sokarlar. avrupa ve amerikada polis karşısında vatandaşın durumuna bir bak ondan sonra konuş.
devrimi götünde patlayan ulusalcıdır.

noldu lan devrim yapiyodunuz hani?
kendini bir şey sanan eylemcidir. ulan olum kimin bu ülke için çaba gösterdiği belli.

chp ve zihniyeti her zaman bizi avrupaya rezil etmiş sonra da bakın yabancı kanallar bizi göstermiş diyorlar.
bizi sadece ab'ye değil tüm dünya'ya rezil edenlerin kim olduğu belli. dış basında yayınlanan; gazdan etkilenmiş turistler, komalık olan filistinli kadın fotoğrafları, yerdeki silahsız bir vatandaşı tekmeleyen polis topluluğunun görüntüleri esas bizi rezil eden, daha doğrusu hükümeti.. çünkü halka ve direnişe büyük bir destek var.
yobazlığı ile ab hayali kuran gericiyi neden şaşırtır anlaşılmaz.
zaten sen saçma sapan politikalarınla rezil olmuşsun suçu vatanseverlere atma oç.
batan bir ab'ye girme isteğiniz nedir, bu saatten sonra ab'nin bize ne getirisi olacak, önce bunları düşünün, sonra rezil olduk deyin.
gamsız deli bekir söylemi.
En korkuncu da japon valinin gafıyla bir adım öne geçtiğimiz olimpiyat yarışının içine etmiş ulusalcıdır.
Aferin bir akıllı bir vatansever sizsiniz.
hristiyanlara gavur deyip, onların gözüne girmeye çalılşan şakirt beyanıdır.
ulan işiniz gücünüz gösteriş olmuş be!, din gösteriş, namaz gösteriş sakal bırakılır tespih birde boş bir kafa....!