bugün

sevdiği insana giden yolda hiç bir engel tanımaz.
kendisini sevdiğine ulaştıracak her şeyi 'araç' yapmıştır şahsına. sevdiği ise amaçtır.
gerçekten sevdiği düşünülmeyen insandır.
seven insan sevdiği için her şeyi yapabilcek olan insandır. eğer bunu yapmayı göze alıyorsa gerçekten seviyor demektir.
en asil duyguların insanı olması dışında korkutucu insandır. gerçekten seven insan, bırakıp gitmez derler lakin yalandır. asıl gerçekten sevenler çekip gider. hem de en büyük acıyı yaşatarak giderler. onlar aşklarını kalbine gömerek gider, buda karşı tarafı katleder.
buraya yazılacak çok şey var ama...

çalıştığım kurumdan başka bir kuruma tayin istedim ve tayinim çıktı. öğrencilerime bunu söyleme taraftarı değildim; çok sevdiğim birkaçına söyledim, haber vermeden gitti olmasın diye, yaşanmışlıklar var neticede, çok şey paylaştım onlarla.

16 yaşında bedeni kocaman yüreği de kocaman ama benim gözümde küçük bir çocuk...seneye o kurumda çalışmayacağımı söylediğim anda gözümün içine bakarak ağladı. kız öğrenci olsa anlardım gene nispeten, kızlar duygusal oluyor. ama bir erkek öğrencinin anında ağlaması içimi cız etti. daha önce çok erkek öğrencim ağladı yanı başımda ama benim için bu şekilde üzülmesi içimi parçaladı.

gerçekten sevgi bu olmalı. koşulsuz, şartsız...
cevap basittir.
Sikilir.
BENiM GiBi BiR iNSANDIR..

ona dokunmak istersin.. ama olamaz imkansızdır.. aslında imkansız değil abartmıyım şimdi.. hadi meçhul diyelim..

saçlarını koklamak istersin koklayamazsın...

hani ona ait olduğunu bilirsin de kollarının arasına alamazsın ve buna rağmen ona olan sevginden gram bir şey kaybetmezsin ya o hesap işte...

gerçekten seviyorum insan gibi!!
içerik bulunamadı.
Sadakatsizlik yoksa şayet biten ilişkisinin ardından beddua edemeyen insandır.
bir süre sonra kalbi acıyacak insandır.
O kadar mesafeye rağmen yaninda olduğunu hissettirendir. Hayal kurduğun ve gerçeklestirmen gereken tek insandir.
Karaktere, zamana, çevreye, karşısındaki insana ve bir çok duruma göre değişkenlik gösterip bir an için kendini ve yahut bir başkasını öyle sanıyor olman da o manaya gelmez. Hayatı geçmişe göre yaşadığımız sürece hiç bir zaman olamayacağımız ve bulamayacağımız insandır.
Çok nadirdir. Yeri gelir insanın ailesi dahi bir karşılık olmadan sevemez diye düşünüyorum. Yani mantıklı düşündüğünde birini hiç bir çıkarın olmadan seviyorsan, sevgine layık olan insanın peygamber vasıflarını taşıması gerekiyor.
Kafanı kaldırıp herhangi bir topluluğa baktığında sadece benim dış görünüşüm hakkında ne düşünüyorlar acaba diye ortalık yerde dolaşan insanları, onları dış görünüşleriyle değerlendiren ve böyle düşünmeye mahkum eden digerleri gerçekten birini sevebilir mi? Insanlar yaşam tarzlarıyla ve düşünce yapılarıyla birbirlerini kategorize edip kısır döngüye mahkum edip daha sonra utanmadan gerçekten sevecek birini arıyorlar.
Gerçekten babanı sevdiğini düşün, sana babalık yapmasa, cebine harçlığını koymakdan vazgeçse, senin fikirlerini, duygularını önemsemese yavaş yavaş içinde sevgi azalacaktır, bitmeyebilir bu o zaman gerçek sevgidir, karşılıksız. Ama şu an her sey yolunda giderken içinde büyüttüğün duygu gerçek sevgi değil ne yazık ki. Çünkü olumsuz halini görmedin henüz.
Özgür bırakır. Aşk köleliği emretmez çünkü. Sevdim, söyledim ve üstelemedim. Sonuç: 8 yıldır evliyiz.
kısaca aptal insandır. Kendinden başkasını sevmemen en iyisi aslında. çünkü ne kadar seversen o kadar acı çekiceksin.

anlamayan o kadar çok insan var ki. ya da egolarına teslim olup kişiliksiz kalan.

boşver o yüzden.
var mı dünyada böyle biri dediğim insan?
sevmek sevilmek güzel şey lakin sevenin yoksa gerçekten sevme be adam/kadın gerçekten.
değeri bilinmeyecektir. her sorunun yükü ve sorumluluğu taşıttırılacak, kendini anlatamayacaktır.
En güzel aşk zor olandır. Sen kolay olursan, karşı da sana zor olacaktır. hep senin için acıyacak.
bir süre sonra yanındaki üzülmesin diye kendinden taviz vermeyi gururuna yedirebilen insandır.
Kazığı sağlam yerden yiyen maldır. Bir kere birini sevmiştim benden sonra iki kişiyle öpüşmüş. Sonra gelip seni unutamıyorum diye ağlamıştı swh. Dostu diye tanıttığı eleman da önceden kendisini eski sevgilisine benzetmiş, kısmen flörtleşmişlerdir de. Sonuçta herkes ayrı bir yavşak. insanlar ne kadar boktan oldu mk. Kime güvenecez artık biz bilmiyorum.
Maldır. Katakulli yapamaz saf gibi çenesi düştüğü zaman sevdiği insana her şeyi söyler masum ve komik olduğunu düşünerek.
Gerçekten seven insanı hep kaybettim.
Benim lanetimde bu işte.
canı yanacak insandır.
Kıyamaz bir kere, kolay kolay kırmaz. Kirarsa da gönül almayı bilir. (bkz: hayal)
dünya bilye kadar küçülmüşken bir başkasına dünyanızmış gibi davranırsanız sizi yer bitirirler. takılacağınız maksimum 3-4 ay. sevme sevilme falan yormayın kendinizi.