bugün

yükseleni başaktır. ne gerek var.
Burçlarla ilgisi yoktur terazi burcuda olabiliyor çünkü.
Burçlarla ilgisi yoktur, yay burcu da olabiliyor çünkü.
ayrıca ne etliye ne sütlüye karışırlar.
Normal insandir. Gerekmedigi surece baska bi insanla niye konusulsun ki. tabi emekli ve ugrasacak bir seyi olmayan insanlar ayri.
En sevilen insanlardır, bir ton salak onlarla konuşmak için can atar. Bu can atma merasimlerinden sonra göt kalkması durumu yaşanır genelde ve bu insanlar yalnız yaşlanırlar.
iç dünyalarını deli gibi merak ettiğim insancıklardır.
Adamdır. Arada muhabbet edilmesi gerekir, o kadar da yanlız kalınmaz hafız.
Çok konuşan insan kalp kırar çünkü herşeyi söyleyebileceğini düşünür. Onlardan olmadığım için çok mutluyum. Kendimi eksik veya asosyal hissetmiyorum bu yüzden. Gerektiği yerde, gerektiği ölçüde ve düşünerek dile dökülmeli sözcükler. Konuşmaktan çok güzel bir dinleyici olmaya önem verilmeli. insanlar sürekli sözünü kesen ifade özgürlüğünü kısıtlayan bir bireye asla katlanamaz. Ben katlanamam şahsen.
hayatının önceki kesiminde sevdiği birini kaybetmiştir veya birinden büyük bir kazık yeyip insanlardan soyutlanmıştır. mantıklıdır. tavsiye edilir.
bazen gerektiğinde de konuşmayarak, huzurunu daha üst noktalara taşıyan insandır.
söylemek istediğim şeyi nasıl en iyi şekilde anlatabileceğimi düşünmekten konuşmaya vakit bulamamamın sonucuyla içine girdiğim grup.

hem gerek yokken konuşmak beni pek cezbetmiyor.
benim. salakça muhabbetler ilgimi çekmiyor. sizin alacağınız ayakkabıdan, kuzeninin sevgilisinden vb banane lan. boş lafa gelemiyorum.
Kimseyle arasını bozmak istemeyen kişidir.
Konuşmayı iletişimin en ilkel formu olarak görüyor olabilir.
görsel
cok ozendigim insan turu.
haklıdır. ne gerek var.
aynı zamanda, ağırbaşlılık seviyesi yüksek olması kuvvetle muhtemel olan insandır.
Göbekli ve tembel insandır. Boşuna kalori yakmayan insandır.
Benim. Kendimi anlatmaktan yoruldum. Boş konuşup kafa şişiren insanı sevmem. O insanlardan biri de olmak istemem.
günlük hayatımda ben.

genelde uzaktan izler, tiplere bak aq gibi şeyler söylerim içimden. bazen de sesli homurdandığım olur hımınıskm tarzında.

seviyorum böyle niyeyse.
içinde bulunduğum insan. çok konuşmanın fazla kar getirmediği malum. kararında konuşmak yeterli.
suskunluğum asaletimden falan değil insanlara laf anlatmaktan yoruldum.
Tam olarak benimdir. O yüzden genellikle ya çok soğuk biri ya da çok sessiz biri olduğumu söylerler ama ben Bundan oldukça memnunum. Fazla insana hiç gerek yok yakınlarım kafidir zaten insan da sevmiyorum ben.