bugün

polonya'da gerçekleşen akıllara sığmayası hadise.

http://www.milliyet.com.t...08/01/10/son/sonyas01.asp

kendisini rüya görüyor zannetmiş olması ayrı bir komedi.
(bkz: evlerden ırak)
(bkz: agaya beles)
genelevde karisiyla karsilasan adama degil de, neden herkes kadina sasiriyor, kadini tasliyor? kadinin gozunden baktim da, erkek de parayla saadet pesinde. ben etegimdeki taslari erkege dogru atacam gicikligima.
genelevde babayla karşılaşmak kadar acı verir.
polonyalı koca karısını genelevde yakaladı başlığı altında sunulan haberdir.. ama karısı da adamı genelevde yakalamıştır.. sonuç olarak arada ne kadar büyük bir sevginin olduğunu ve ne tutkulu bir evlilikleri olduğunu düşünüyor,düşündürüyor ve susuyorum..
adamın genelevde ne işi varmış diye sorduran hadise.

(bkz: tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş)
erkek: hanım ne işin var burda??!
kadın: asıl senin ne işin var burda bey?!

(bkz: kelin köre diyeceği yok)
muhtemelen vizite ücretinde indirim yapılacak adamdır.***
(bkz: guler misin aglar misin)
karısını kötü yoldan kurtarmaya gelmiş adamdır, karısı artık evinin kadını çocuklarının anası olacaktır, yoksa adamcağızın ne işi var o mekanda...
asıl dikkat edilmesi gereken kadının açıklamasıdır.

(bkz: ek gelir)*
(bkz: satıcı değiliz biz içiciyiz)
(bkz: içsenize oğlum)
-geçen benim annem senin anneni kerhanede görmüş.
-senin annenin ne işi vardı orda.*
(bkz: karısı biseksüel olan erkek)
gece evine gitmeyen ya da karısının geç gelmesinden kıllanmayan adamdır. kendisini rüya da sandığı gazetede söylenmektedir. kabusu nasıl rüya diye nitelendirmektedir anlaşılmamaktadır. hadi onu geç asıl bomba pazarlık yapıp yapmadığı ve karısının nominal değerini öğrenip öğrenmediğidir. o da olduysa artık anasının nikahı.

türkiye'de yaşanması durumunda başlıkların olası durumu:

(bkz: keranede karısını gören adam dehşet saçtı)
(bkz: karısınla pezevengini 555 yerinden bıçakladı)
ya adamın bir arkadaşı görseydi.
-abi senin hanımı kerhanede gördüm geçenlerde.
-ee naptın sonra?
-napacam abi "hayırlı işler yenge" dedim.
-ee başka bişey yapmadın yani.
-yok abi. onu arkadaş yaptı.
-sen de buna izin verdin öyle mi?
-yok abi izin vermedim de yazı tura attık o kazandı.
-?!!?
diye uzar gider.
evde de sen burda da! ben oynamıyorum artık diye isyan edeceğini düşündüğüm gariban kişisi...
bir de soyle dusunelim; adam olayi kabullensin, hatta yillardir issiz olan esinin eve para getirecek olmasindan dolayi mutlu olsun. hatta aile butunlugu acisindan isyerini geneleve aldirma talebinde filan bulunsun. nasil olsa oralarda (bkz: hukukun onu aciktir)
adam ne geziyormuş genelevde en ilginç olanı bu.
şu an muhtemelen kodeste yatıyodur.
adamin 100% suclu oldugu durumdur. bu kadin tarrak meraklisi oldugu icin kendini satmiyordur, ekmek parasi icin yapiyordur. bu salak adam, karisina bakmak yerine paralari gidip genelevlerde harciyor dolayisiyla suclu adam bence.

sus suclusun ve sana laflar hazirladim.
(bkz: al birini vur otekine)
tinto brass filmlerinde olabilecek durum, aksini düşünmekse hem acı hem de çok komik, bu kadar mı leylasın kardeşim? madem bu kadar leylasın dağların en ala geyiği olmanda mahsur yok..
-sen beğenme beni elalemin adamı para verip yapıyor.
-ha?...