bugün

Futbol tarihinin gelmiş geçmiş en tarz, en karizmatik, en cool futbolcusudur. Ve tabiki (bkz: thierry henry)dir. Kafatasının o şekli mi desem o uzun boy, uzun bacakla atılan çılgır deparlar mı desem, gol attıktan sonra dizlerin üstünde kayması mı desem... God of karizmaydı bu adam ya. Uzak kale dibine boş kaleye vurur rahatlığındaki plaseleri ayrı bir olay zaten. Tieri hanri with the skoğğ!!

Edit: Ulan eksileyen elleriniz kırılsın. Henry ulan bu. Puh yazıklar olsun size.
(bkz: Beckham)..
george best'dir. tartışılmaz.

--spoiler--
"'Eğer bana üç kişiyi çalımlayıp 30 yarddan liverpool'a nefis bir gol atıp tribünleri ayağa kaldırmak mı, dünya güzelini yatağa atmak mı diye sorsanız karar vermesi çok zor olurdu. şanslı biri olarak her ikisini de yaptım. ama birini 50 bin kişinin gözleri önünde''
--spoiler--

Demiş adamdır.
görsel
Eric cantona. Az yakam kalkık gezmedim küçükken. Ardından luis figo ve andrea pirlo gelir.
Zinedine zidane, alessandro nesta, David Beckham.
yapmayın gençler. (bkz: zlatan ibrahimovic)
(bkz: steven gerrard)
Kesinlikle georghe hagi derim.
Kaka leite dir . Evet kesinlikle o .
(bkz: ali eren beşerler)
gözlerin önüne sakin yapısı, attırdığı, attığı goller ve lider yapısı ile roberto baggio' yu getiren kategori.
(bkz: maradona)
takoz recep. net.
(bkz: carlos tevez)

kendisini bir futbolcudan çok, seri katil ya da bir mafya babasının ikinci adamı filan olarak düşündüğüm için.
açık ara (bkz: henri bienvenu).
andrea pirlo başkan.
Hiç şüphesiz Ronaldinho'dur.
ibrahimoviç'tir. açık ve net.
hah şu tatrışmaya bak
tabiki ''eric cantona''
kesinlikle (bkz: ilhan mansız).
Frank Ribery.
Efendim başlıkla müsemma değil ama
ibrahimoviç e muhabir demiş bugün zayıf ayağınızla güzel bir gol attınız. ibo demiş :benim zayıf ayağım yok.
sabri sarıoğlu. Aksini idaa eden art niyetlidir.
azpilikeyta
lavezzi
arasinsa kalip eric kantona diyorum ve ekliyorum koyunun olmadigi yerde keciye erik kantona derler.