bugün

özellikle de "aşk" kitabıyla milyonlarca kişinin gönlünü celbetmiş yazarı yücelten bir önerme. elif şafak'ı zorlasa zorlasa ya doğan cüceloğlu zorlar ya da erdal demirkıran. son saydıklarım da oldukça iyi yazarlar.
iyice bakınız: (bkz: ahmet ümit)
Yanlış önermedir. Elif şafak, türkiye'li roman yazarlarının 'serdar ortaç'ı dır.
görsel

en iyi yazar kitap kapağı çalmaz.
edebiyat tarihini son 20 yıldan ibaret sanan sığ beyinlinin önermesidir. sabahattin ali, yaşar kemal, orhan pamuk, reşat nuri gibi isimlere ne oldu? ve daha nicelerine? şunun üzerine büyük bir yuh diyorum kusura bakmazsanız.
Keşke birazda çalıntı olmasaymış, keşke birazda okyanus ötesinden el almayaymış ve keşke, annemin üreme organları olmasa babam olsaymış.
bunu demek elif şafak'la hafiften taşak geçmektir. doğan cüceloğlu'na da ayıp oldu şimdi cık cık cık...
Hayır. Yılmaz özdil dir.
yalan parayla satılmadığı için doğru önermedir. evet elif şafak zaman ötesi bir yazardır,(koy götüne rahvan gelsin).
50 sene sonra tartışılabilecek önerme.
elif şafak iyi bir yazar olmasına karşın, bir (bkz: ömer seyfettin) değildir.
elif şafak iyi bir yazar olmasına karşın bir yahya kemal bir sabahattın ali, halid ziya yada ahmet haşim degildir.
Yanlış bir önermedir. O kadar yazarımız varken bu ünvan onun olmamalıdır.
adam resmen ironi yapmış ama tabi ki anlamamış yazarcıklar, atlamışlar. yanlış olan önermedir.
bir ihsan oktay anar değildir.
tırnağı da olamaz. varsın ermenilerin orasını burasını yalasın yavşak karı.
(bkz: çüş)
elif şafak değerli bir yazardır ama gel gelelim şöyle de bir gerçek var:

(bkz: buna kargalar bile güler)
(bkz: yok artık denilen anlar)
yanlış tespitdir. en iyi turk yazar Nihal Atsız dan baskası değildir.
bir an sol frame de başlığı görünce gerildim, nefesim daraldı, tüylerim diken diken oldu.
sonra başlığı açan yazarı görünce rahatladım.
(bkz: grup 84 dünyanın en iyi rock grubudur)
Böyle bir şey soz konusu bile olamaz. Elif Safak' i cebinden çıkartacak bir sürü yazarımız mevcuttur. Reşat Nuri, Tarık Buğra, Halit Ertuğrul v.b.
Böyle bir şey soz konusu bile olamaz. Elif Safak' i cebinden çıkartacak bir sürü yazarımız mevcuttur. Reşat Nuri, Tarık Buğra, Halit Ertuğrul v.b.
götten sallamanın geldiği son noktadır. kime göre neye göre demezler mi sana yavrusu. kesin bir yargıyla konuşmak anlamsızdır bu konu için.
Bu başlık göreceli bir kavram içermektedir.
güncel Önemli Başlıklar