bugün

seçimler ve referamdumla her an her yerde duyulan her seçim şarkısı gibi rezil bir şarkı.
onur akın'ın kendi yazıp bestelediği güzel ir şarkı.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin)

eksilemeden önce bunu bir oku. tosun paşa da en sevdiğim karakter küçük enişte idi benim yaaa.
intro'su direnişçilerin cevabı parçasından kırma olan, marş.
gidyor kılıçdaroğlu.
iki ileri bir geri.
mehter mübarek.
oyunu kullanmaya gidiyordur belki.
öyle de olsa rte den iyidir ama gel de anlat.
(bkz: gidiyor gidiyor kılıçdaroğlu)
müziği ahmet kaya'nın kadınlar adlı şarkısından arak olan şarkı.

http://ulu.so/u14jrt
(bkz: kimler geldi kimler geçti) .
mevlana görse gelme der amk.
gelsin gelmesine de, bu kafayla fazla umutlanmasın, sonuç az çok belli. hele ki gerçek yüzünü belli ettikten sonra seçim barajını geçebilirse öpüp başına koysun.
(bkz: dayan yorgo kılıçdaroğlu geliyor)
yabancı basın mensublarını toplayıp polis müdahalesini izleten, kendi eliyle ülkesini baltalayan birisi mi geliyor dedirtendir. (bkz: geliyor geliyor gelemedi)
afedersiniz ama ya..ak geliyor, kılıçdaroğlu nun yapacağı en hayırlı şey genel başkanlık görevinden istifa edip başka bir görevle hizmet etmesidir, çok dürüst, çok namuslu olabilir, ama türkiye siyaseti, zorbalık, belden aşağı vurma, komplo ve pislik üzerine kuruludur.
herkes için en hayırlısını yapması elzemdir, t.c. resmen polis devletine dönmüş bir durumdayken ana muhalefet koltuğu resmen boş gibi görünmektedir.
gergedan sayesinde mümkündür.

o değilde bu adam ssk yı nasıl yönetmiş?
gelsin beya ne olacak denilen önermedir. kasetle geldi başa öylece kaldı. yalan ve ifitiradan ibaret karizma ve karakter bakımından sıfırı tüketen kişidir.
nereye geliyor ne zaman geliyor belli olmayan saçma sapan bir şarkıdır. heralde allah uzun ömür verirse 2080'e doğru falan iktidara geliyor galiba. belkide mezara geliyor kim bilir?

eski bir chpli olarak sevmiyorum bu herifi ne olur git kk ya ne olur defol ya.
Hayatimda duyduğum en saçma secim sarkisi. Aklima geldikçe gulerim.

Geliyoooo geliyoooo totosunun ustune oturmaya geliyo ahahah.
Aman gelmesin .
Akp'nin Dombırasına tercih edilir.
Arada Bi dinliyorum böyle komikli videolar da eklenen seçim müziği.
aman pek çok yere gelmesin de bu seçim şarkılarının hangisi komik ve abesle iştigal değil ki.
cehapeileri ıslatandır.
görsel
görsel