bugün

bak evladım insanlara asla tamamen güvenme. şüphe senin tek dostun olsun. kendini öyle bir hazırla ki hayata yanında kimse olmasa dahi kendi gölgenden güç alabilesin. çok çalış. o kadar çalış ki etrafındakiler seni zorla çalışmaktan kaldırmaya çalışsın sen gülüp geç. çünkü zamanı gelince tekrar güleceksin. fakat eğlenmeyi sakın ihmal etme. her anın kıymetini bil ve gereksiz tasalara bürünüp o anı öldürme. en zor günlerinde yanındakileri unutma, onlar gerçek dostların olacak. bir gün birine aşık olursan onsuz da hayatın devam edebileceğini asla unutma. eğer şanslı olur da aşka rastlarsan büyük hatalar yapıp elinden kaçırma. inancın, kimliğin,dilin, saç rengin ne olursa olsun insan gibi yaşamaya çalış. bu dünyada fark yarat. giderken herkes seni konuşsun.

27 ocak pazar 2019.
Yavrum benim içinden ne geliyorsa yap. Annen baban karışırsa sana ben gösteririm onlara.
beni bayramlarda ziyarete gel, insan ol. seni seviyorum.
Sana bir not bırakıyorum kendi fikirlerini her zaman savun, düşünce özgürlüğünü koru ve kitap oku, şarkı dinle, film izle bunları yap kendini geliştir ve ne olursa olsun kötü birisi olma benim zamanımı kurtaramadı belki ama biliyorum ki mutlaka bu dünyayı iyilik kurtaracak iyi birisi ol, iyiliği her alanda savun. Kendine iyi bak hoşça kal.
Başarabilirsen, onlardan daha akıllı olduğunu belli etme yavrucuğum; insanlara iyi gelmiyor.
Üzgünüm ama kurmalı saatimi alamayacaksın, onu haketmelisin.
Deden olduğum içinözür dilerim..

Babanı aslında 5 dakikalık zevk için yapmıştık..
Kaç kurtul buradan.
La torun bu ışınlayıcı ile oynama gidip geri gelemiyorum sonra alla alla. Akşam da seninle pes 13 oynayalım. Olm ne yapayım diğerleri aynı tadı vermiyor yauf.
Genlerimi taşıdığın için çok şanslısın çok..
Okuyun okuyun da memur olun evladım.
Dünyanın tapusu senin elinde. Onu başkasına verme.
olmayacaksın. anan baban da olmayacak. yapmicam sizi.
Dedene sahip çık.
güncel Önemli Başlıklar