bugün

frp,rpg,dizi,film ve bilimum bunun gibi şeylerle ilgilenen sabahı akşamı bilgisayar başında araştırmayla geçen arkadaşların hazırlamış olduğu güzel sitedir. ülkenin bıçkın delikanlılarının yerini sanal şövalyelerin aldığı şu kasvetli günlerde bakılabilir bir sitedir.

http://www.geekyapar.com
facebook'ta şöyle bir grubu olan oluşum.

https://www.facebook.com/...nhakikigeekyapar/?fref=ts

arada girip trollemek çok zevkli oluyor.
geekliğin çok salakça bir şey olduğunu öğrendiğim site.

hayatının merkezine siktiriboktan oyunları ve hollywood kahramanlarını yerleştirmek yeterince aptallık bence.

geeklik salakça fakat "muhabbetin hasını geek yapar" grubu fena değil.

allah'ın izniyle o eski vesayetçi geek rejimini ortadan kaldıracağız. burayı sıradan vatandaşların uğrak mekanı haline getirmek bizim en büyük görevimiz.
60 yaşında adamlar 18lik kızlara falan yavşıyor kendini elit marjinal sanan öküz kazma tipler falan dolu sakın uğrmayın 1-2 delikanlı dışında alayı kaşar gaylar falan var aman diyim ve sırf vejeteryan değiliz diye banladılar bizi kurduğunuzun grubun amına koyayim o yöneticininde annesini bir güzel sikeyim.
güzel oluşum. ilginiz varsa buradaki içeriklere pek eşi olan şeyler yapmıyorlar.

edit: o aralar pek yapmıyorlardı.
Türkçe altyazılı fragmanlar için YouTube sayfasını ara sıra ziyaret ettiğim oluşum. Çeviri meviri güzel de samimi olayım derken yaptıkları şaklabanlıklar içimi kaldırıyor. Hele dawn of justice izlerken can veren genç kamu stopu isimli bir videoları var ki izlerken kendileri adına utandım. Muhabbetleri de çok sikko. Yani geek bunlar tabi bi şey beklememek lazım zaten.
marvel fan boylardan oluşmuş web portal topluluğu...
Baya kafa adamlardan oluşan ve isminin hakkını veren kaliteli youtube kanalı. Ayrıca hepsinde olan paso 2 özellik (bkz: şişman) (bkz: can) evet hepsi şişman ve hepsinin adında can var..
(bkz: ömercan güldal)
(bkz: can sungur)
(bkz: can türkdoğan)
(bkz: cevdet canver)
Dizi ve film incelemeleri yapıyorlar ve gerçekten gülmekten yarıldığım videoları var.
Özellikler doctor who inceleme videoları harika ama henüz 5*1deler. Kendilerine sevgilerimi iletiyor ve az hızlanmalarını diliyorum.

Ayrıca keşke house of cardsa da inceleme çekseler... Hani bölüm bölüm olmasa da losta yaptıkları gibi sezon sezon bari..
Doctor who incelemelerine bayıldığım aşırı kaliteli ve mükemmel muhabbetleri olan kanal hepside şişman ve hepside bir o kadar kafa adamlar onlara burdan selam olsun 2 3 günde bir atın şu doctor who videolarını çok yavaş gidiyosunuz.
her türlü muhabbetleri şahane olan topluluk. Genel duruşlarını da bir şekilde ortaya koyuyorlar.

Ekleme:

Açıkcası Geekyapar, kendi samimi duruşlarını bir de community ile daha bir arada bir formülle birleştirip daha da kendilerine hayran bıraktılar beni. Mümkün olduğu müddetçe içerik üretiyorlar. Toplulukları ile sürekli bir aradalar zaten. iş bir tık daha artıp topluluğun katılımları ile üretilen içerikler ortaya çıktı. Ve hepsinin güzel yanı da tüm bu çarktaki insanlar doğrudan "ya hadi abi şunu da yapalım işte bugün şu yetişecek" kafasında değiller. Tamamen içlerinden geldiği için o içeriği üretiyorlar. Belli seriler için tabii ki bu kaygı var ama geri kalan tüm işler bundan bağımsız.

Bu kadar istekli yapılan işler varken seyircilerin sanki para veriyormuş gibi o nerde bu nerde şu olacak mı bu olacak mı şu kaç ay oldu devamı gelmedi gibi hesap sorar cinsteki tavırları açıkcası izleyicileri olarak benim canımı sıkıyor. Kendileri de dönem dönem sözlükleri okuyorlar buradan selam olsun kendilerine gerçekten yapmaya çalıştıkları işi harika bir şekilde yapan parmakla sayamayacağımız kadar az sayıda internet merkezli işlerden biri. Umarım izleyicilerin baskıları ama bu insanların bu tutkusuna etkisi olmaz.
Sen ne diyon nerde?
Yiğitcan denen kasıntı elemanın Yunanistan'a taşınmasıyla şaha kalkmış youtube kanalı. Arada bir podcast falan atıyo ama geek muhabbetlerinde olmadığı sürece sorun yok. Bi türlü sevmemiştim seni Yiğitcan, iyiki gitmişsin.
youtube dünyasının mubabbeti en keyifli adamları.
film eleştirilerinden/incelemenlerinden çok geek goygoyu olarak gördüğüm kanal. goygoy güzel pek ciddiye almamak gerek.
sanırım son zamanlarda abi x filme gömdük, takipçi kastık, kitle bunu istiyor düşüncesindeler.
sinema günlükleri videolarını seviyorum. tarz olarak daha inceleme durduğundan sanırım bu videolarını seviyorum.
ÇÖP!

şaka şaka..
CS seviliyosun .
Gerçekten güzel yazılmış bir makalesine denk geldiğim site.

Ürettikleri içerikler gayet iyi. Takip etmenizde fayda var.
facebook'ta şöyle bir grubu olan oluşum.
Bilen, duyan, seven varsa benle iletişime geçsin de hakkında iki güzel muhabbet edelim dediğim site ve youtube kanalı.
muhabbetlerine bayıldığım şişman adamlar. *
En iyi videoları sen ne diyondur. Cs CT ve ömercanın tam bulunduğu ilk videolar (ilk sen ne diyonlar) kanalın pırlantası.
en ciddi videolarında kahkaha attıran ekiptir.
Kendilerini uzun süredir izlemiyordum fakat şu 'sen ne diyon' videolarına yeniden sardım, bayılıyorum.

ıssız bir adaya düşsem yanıma alacağım üç şey kendileri olurdu, o kadar eğlenceliler.* Göbek bırakıp aralarına katılmayı düşünüyorum hatta, tam olarak aradığım arkadaş ortamı.

Buyurun en sevdiklerimden bir 'sen ne diyon' bölümü, bilhassa Hulk, kaçak et ve Rus dilberi muhabbetine gülmekten ölüyorum her seferinde:https://youtu.be/mNlbdd4PeZ8