bugün

ergenlerin çoğunun yatakta olduğu, sözlüğün siyasi ve dinsel tartışmalardan maksimum düzeyde arınmış olduğu, entry girmenin bir zevk olduğu saatlerde sözlüğe giren, daha iyi ve seviyeli sohbetlere tanık olabilecek yazarlardır.
(bkz: uludağ sözlük gece tayfası)
üniversite hayatının bünyede bıraktıgı etkilerden mütevellit gecenin sessizliginde, sakince, zaman zaman neşeyle, zaman zaman hüzünle karışık entry giren yazarlardır. aralarında bulundugumdur.
gece vakti sözlükte kimsecikler kalmadığından, sözlük sohbet etme yeri olmadığından, "güzel" entrylerini okutamayacak ve seviyeli sohbet edemeyecek yazarlardır. kendileri pekalâ ergen de olabilirler.
dişi olmayanların bardağında dişler yüzmektedir.
vardır bi dertleri bulaşmayın onlara pek.
Kitap okumanın, film izlemenin, sözlükte takılmanın en güzel vaktidir. Gececilere selamlar olsun.

(bkz: burdan dayımgillerede selam yolluyorum)
Bilimsel araştırmalara göre iq seviyesinin normal insanlardan yüksek olması muhtemel yazardır.
Not: Iq seviyesi yüksek insanların genellikle uyku bozukluğu yaşadığı ve geç yatmaya daha meyilli olduklar bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Not2: Yazar bu entry'de kendine de pay çıkarmıştır.
uyumayan direnen ne istedığını arayan yazardır.
işsiz, güçsüz muhtemelen yoğun alkolün de etkisiyle çanağı devirip saatlerce uyuma lüksüne sahip yazarlardır.
*
gece iki buçuktan sonra çöken yazarlardır.
Genel olarak üçe ayrılır.

Cinsi hormonları kabaranlar.
duygusal olanlar.
geyikçiler.

entelelektüel konuları ele alanlar ve siyasi yazanlar muğlaklaşır.
Gececi yazarlardır.
(bkz: bademsekerim) baciniz.

Ama hicbirine girmiyorum ben. Uyumamak icin burdayim. Ders calisiyorum ben.
sözlüğün en güzel vaktinin gece olmasının nedeni, gececi yazarlardır.
En sakin anların tadını çıkarmak isteyen yazarlardır.
seviştiğim için aralarında olmadığım yazarlardır. bi bakayım sözlüğe yine mal mal ne yazıyorsunuz dedim öyle açtım. bu entryi ekleyip tekrar yatağa gircem. noel baba fantezisi yapıyoruz. hoh hoh hoh sesim kısıldı hohlarken. sabah ezanı okunacak ben halen hohluyorum. hoh hoh hoh alahın abazanları. takılın salak salak kaçar ben.
Yiyemezsin Demedim mi

Güzel aşk cevrimizi
Çekemezsin demedim mi
Bu bir rıza lokmasıdır
Yiyemezsin demedim mi

Yemeyenler kalır naçar
Gözlerinden kanlar saçar
Bu bir demdir gelir geçer
Duyamazsın demedim mi

Bak şu aşkın haline
Ne gelse söyler diline
Can ü başı Hak yoluna
Koyamazsın demedim mi

Aşıklar harabat olur
Hak yanında hürmet bulur
Muhabbet baldan tatl’olur
Doyamazsın demedim mi

Girelim Ali serine
Çıkalım meydan yerine
Küfrümüz iman yerine
Sayamazsın demedim mi

Pir Sultan’ım der Şah’ımız
Hakk’a ulaşır rahımız
On’ki imam katarımız
Uyamazsın demedim mi

Pir Sultan Abdal
Ne iş yaptıklarını merak ettiğim yazarlar topluluğu.

Harbiden ne yapıyorsunuz aq. Gece mi çalışıyorsunuz? Az mı uyuyorsunuz? işsiz misiniz? Free mi çalışıyorsunuz?
Yaz gethere yaz yaz.

Gece kuşu yazarlar topluluğudur. Genel olarak mutsuzlardır. Nöbeti, yetiştirmesi gereken bir şeyi vs olmadığı halde uyumayan insan normal değildir. Normaldir diyen de normal değildir.
6 entry tamamlamaya çalışan yazarlardır eğer ekşi sözlük gibiyse geçmiş olsun.
Gelinim mutfakta tekrarı izlemek için gece ayaktadırlar. Tabi.
Bu hafta gece çalışıyoruz ama kriz böyle devam ederse ekim ayında gece vardiyası olmayacak. Net...
şuan uyuyan yazardır.
benim geceleri seviyoruz. ne yapalım şu anki sessizliğe değer.
https://cf.kizlarsoruyor....e-ae6b-bfa92bbf49fd-m.jpg
güncel Önemli Başlıklar